Період публікації:

від

до

Категорія:

Проведення Львівським Ресурсним центром ГО «Справа Кольпінга» консультативної психологічної допомоги учасникам (членам родин) АТО Яворівського району

 

min
max

18 листопада 2016 року створений у Львові Ресурсний центр ГО «Справа Кольпінга», провів виїзну психоконсультативну зустріч з учасниками (членами родин) АТО, працівниками управління соціального захисту, спеціалістами соціальної служби молоді, іншими посадовцями районної та міської влади, представниками військових підрозділів Яворівського району, зацікавлених у наданні належної потребуючої психотерапевтичної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та учасникам (членам родин) АТО. Загалом в зустрічі взяли участь близько 40 чоловік.

В склад Ресурсного центру, створеного за сприянням міжнародної допомоги з Німеччини, входять спеціалісти зі Львова які мають великий досвід роботи у практичній психології, юриспруденції, соціально-психологічної допомоги, частина з них є викладачами ЛНУ імені Івана Франка.

В даній участі роботу проводили: психотерапевт Галина Лозинська, соціальний реабілітолог Мар’яна Породько, юридичну допомогу і консультацію надавав адвокат Юрій Ковний. Координувати роботу психологічної допомоги учасникам (членам родин) АТО доручено доцентові кафедри ЛНУ, кандидату психологічних наук доценту Сулятицькому І.В. (колишньому військовослужбовцю, психологу ПрикВО/ ЗахОК).

Після короткої презентації і знайомства з присутніми всі члени групи проводили конкретні індивідуальні консультації з кожним, хто виявив таку потребу чи намір. Індивідуальні консультації в різних напрямах отримало 12 осіб, троє з яких – з родин учасників АТО. Робота проводилась конфіденційно, з чітким дотриманням вимог етичного кодексу психолога.

Особливу зацікавленість і активність в ході проведення зустрічі проявили присутні шкільні психологи, які подали пропозицію щодо їх цільової допідготовки до роботи з родинами чи учасниками АТО на місцях, що буде враховано у подальших напрямах і проектах роботи ГО «Справа Кольпінга».

Про практичну користь отриманих на зустрічі знань в питаннях, як зняти психологічну напругу, подолати наслідки психологічної травми, відновити нормальні взаємовідносини з близькими, як вдало вести бесіду і побудувати послідовність дій у вирішенні питань та для роботи з учасниками (членами родин) АТО відгукувались більшість присутніх.

Для самих фахівців Ресурсного центру проведений захід також привніс багато цікавих і потрібних рефлексій, які переростуть у конструктиви  майбутніх презентацій.

Координатор І. Сулятицький

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині освятили меморіальну дошку вчителеві, який загинув в АТО На Львівщині освятили меморіальну дошку вчителеві, який загинув в АТО Опубліковано: П`ятниця, 15 травня 2015 У селі Новини Яворівського району відкрили та освятили меморіальну дошку місцевому вчителеві, який геройськи загинув у зоні проведення антитерористичної операції. Тарас Пазин у мирному житті закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, працював учителем історії спочатку в гімназії...

Переглядів: 1135 Коментарів: 0

Відділи освіти

Діти учасників АТО з Яворівщини побували на екскурсії у Львові (фото) Діти учасників АТО з Яворівщини побували на екскурсії у Львові (фото) Опубліковано: Вівторок, 05 травня 2015 30 дітей, батьки яких є учасниками АТО з різних сіл Яворівського району Львівської області, в межах соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» відвідали Львів. В обласному центрі на малечу чекав насичений яскравими подіями та позитивними емоціями день. Першим, хто зустрів у Львові діточок...

Переглядів: 1269 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook