Період публікації:

від

до

Категорія:

Вітаємо

 

min
max

Хай квітне доля у роках прекрасних

 Господь дарує радість і здоров’я

Хай кожен ранок з неба сонцем ясним

Осяє світлом і любов’ю

Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 

Іменинники Г Р У Д Н Я

01.12.1960

Грицишин

Наталія

Степанівна

Львівське училище культури і мистецтв

02.12.1949

Балущак

Ганна

Федорівна

Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму

03.12.1950

Долішня

Галина

Мирославівна

Профспілка працівників освіти і науки

05.12.1951

Роскіп

Ігор

Степанович

КЗ ЛОР «Нагуєвицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.»

09.12.1977

Хонько

Зоряна

Михайлівна

Відділ освіти Личаківського району м. Львова

11.12.1974

Середа

Віталія

Богданівна

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №100 І-ІІІ ст.

15.12.1955

Ортинський

Володимир

Львович

 Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

18.12.1975

Сорочинський

Михайло

Богданович

Департамент освіти і науки ЛОДА

19.12.1966

Дятлова

Ірина

Анатоліївна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 2

24.12.1960

Янковська

Лариса

Анатоліївна

ТзОВ «Львівський університет бізнесу і права»

Іменинники С І Ч Н Я

01.01.1951

Псюк

Ярослав

Павлович

Відділ освіти Золочівської райдержадміністрації

01.01.1946

Даць

Ярослав

Дмитрович

Міжрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайну

01.01.1949

Кулинич

Михайло

Іванович

Вище професійне училище № 35 м. Стрий

02.01.1955

Жулин

Ярослав

Євгенович

Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка»

03.01.1957

Вантух

Володимир

Петрович

Самбірський державний педагогічний коледж ім. Івана Филипчака

03.01.1963

Парійчук

Іван

Володимирович

Професійний ліцей комп’ютерних технологій м. Львів

08.01.1951

Березовська

Ганна

Павлівна

Львівська обласна рада Профспілки працівників освіти і науки України

08.01.1954

Гузюк

Валентина

Борисівна

Навчально-методичний центр ПТО

13.01.1959

Пирч

Галина

Іванівна

Навчально-реабілітаційний центр «Мрія»

15.01.1942

Вахула

Роман

Степанович

Львівський державний Будинок техніки

19.01.1989

Березовська

Іванна

Миколаївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

21.01.1958

Адашинський

Володимир

Йосипович

Вище професійне училище дизайну та будівництва м. Львів

21.01.1958

Громик

Ольга

Романівна

КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-IIIст.

22.01.1948

Федчишин

Роман

Адамович

Вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва м. Львів

23.01.1964

Бартошик

Володимир

Зіновієвич

Відділ освіти Золочівської райдержадміністрації

24.01.1951

Сердюк

Галина

Єфремівна

Навчально-методичний центр ПТО

25.01.1948

Готра

Марія

Василівна

Ветеран праці Перемишлянський район

26.01.1958

Дещинський

Юрій

Леонтійович

Львівський коледж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

28.01.1955

Сівокозова

Людмила

Артемівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

28.01.1940

Гвоздева

Світлана

Сергіїівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ-2

29.01.1952

Охріменко

Леонід

Володимирович

Відділ освіти ОТГ Самбірського району

Іменинники Л Ю Т О Г О

01.02.1934

Ривко

Любов

Федорівна

Ветеран праці, колишній працівник. облвно

03.02.1965

Максимів

Оксана

Леонідівна

КЗ ЛОР «Самбірська загальноосвітня санаторна школа-інтернат «Берегиня» I-IIIст.

03.02.1980

Гнатів-Іваськів

Марта

Аскольдівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 2

04.02.1961

Шах

Любов

Володимірівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

04.02.1958

Сокольська

Ярослава

Богданівна

КЗ ЛОР«Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека»

06.02.1953

Матушевська

Ольга

Іванівна

Ветеран праці, колишній працівник. облвно

11.02.1964

Тіщенко

Наталія

Федорівна

КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-IIIст.

14.02.1962

Загорський

Володимир

Степанович

Львівський регіональний інститут держуправління Національної академії держуправління при Президентові України

16.02.1964

Пікловська

Галина

Романівна

КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-IIIст.

17.02.1953

Хомин

Мирослава

Іванівна

Професійний ліцей м. Новий розділ

17.02.1957

Голубець

Ольга

Григорівна

Професійний ліцей м. Жидачів

18.02.1939

Наконечна

Ольга

Пилипівна

Ветеран праці, колишній працівник. облвно

18.02.1943

Соколовська

Ганна

Павлівна

Ветеран праці, колишній працівник. Інституту удосконалення вчителів

19.02.1968

Цимбалюк

Наталія

Павлівна

Директор ЛСЗ школа-інтернат №104

21.02.1960

Вороняк

Роман

Михайлович

Навчально-методичний центр ПТО

21.02.1956

Дмитришин

Ярослав

Степанович

Професійний політехнічний ліцей м. Львів

23.02.1962

Пастушенко

Наталя

Миколаївна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

24.02.157

Синицька

Галина

Ярославівна

Відділ освіти Шевченківського району м. Львова

25.02.1954

Дадак

Роман

Михайлович

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України

25.02.1962

Різенко

Ірина

Іванівна

Колишній працівник УОН

26.02.1962

Сторожук

Микола

Михайлович

 Відділ освіти Бродівської РДА

27.02.1936

Корч

Володимир

Йосипович

Ветеран праці

28.02.1945

Жуківський

Мирон

Семенович

Професійний ліцей м. Золочів

Іменинники Б Е Р Е З Н Я

01.03.1959

Приступа

Євген

Никодимович

Львівський державний університет фізичної культури

02.03.1956

Вовк

Валерій

Петрович

Підбужська спеціалізована школа-інтернат «Мала академія мистецтв ім. Еммануїла Миська»

02.03.1977

Буряник

Людмила

Степанівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

02.03.1966

Мартиняк

Галина

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

03.03.1972

Пітула

Світлана

Андріївна

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Лівчицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.»

03.03.1942

Бартіш

Леся

Олексіївна

Ветеран освітянської праці

08.03.1959

Склярчук

Наталія

Степанівна

Професійний ліцей харчових технологій

09.03.1937

Філіпський

Антон

Григорович

Ветеран освітянської праці

09.03.1952

Соловйов

Валерій

Федорович

Колишній зав. ВО Жовківської РДА

10.03.1946

Барна

Марія

Михайлівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

10.03.1940

Матросова

Людмила

Павлівна

Ветеран освітянської праці

12.03.1982

Романяк

Оксана

Володимирівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

12.03.1961

Шайдулліна

Ольга

Василівна

Колишній зав. ВО Бродівської РДА

13.03.1941

Лісний

Петро

Антонович

Ветеран освітянської праці

16.03.1952

Яцейко

Марія

Григорівна

Облрада профспілки працівників освіти і науки

21.03.1938

Бокотей

Андрій

Андрійович

Ветеран освіти, Львівська національна академія мистецтв

22.03.1956

Ковальова

Людмила

Леонідівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

23.03.1969

Мельник

Любов

Ярославівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

23.03.1978

Джурик

Наталя

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

24.03.1948

Янів

Павло

Петрович

Державний вищий навчальний заклад Дрогобицький коледж нафти і газу

24.03.1943

Пронь

Роман

Романович

Ветеран освітянської праці

25.03.1964

Гевало

Василь

Михайлович

Художнє професійно-технічне училище № 14 смт. Івано-Франкове

27.03.1950

Гложик

Любомир

Володимирович

Професійний ліцей&

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи




Ми у Facebook
Ми у Facebook