Період публікації:

від

до

Категорія:

Про проект

 

min
max

 link exchange3

З 7 серпня до 21.08.2012 р.відбувалась важлива Всеукраїнська акція «Нові стандарти-нова школа». Делегації від кожного району України за графіком відвідували колег в районах сусідньої області, і передбачала обмін делегаціями та досвідом сусідніх, районних, міських, обласних органів управління освітою та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Протягом візитів члени робочих груп вивчали стан готовності навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти в 2012-2013 навчальному році. Для якісного проведення дослідження і подальшого аналізу результатів, був підготовлений детальний перелік питань, які охоплюють різні аспекти діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

Її підсумки розглядалися 28 серпня 2012 року на колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яка відбудеться у Києві.

Мета – вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової школи та ефективних напрямків управлінської діяльності.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, 7 серпня представники освітян зі всіх районів Вінницької, Донецької та Львівської областей побували у своїх колег із Житомирської, Запорізької та Закарпатської областей задля вивчення досвіду. Львівщина вивчала досвід Закарпаття, а приймала освітян Волині. Вже перші візити показали, що у кожного є власні творчі здобутки і безумовно все найкраще, що побачили у сусідів знайде своє втілення у власному господарстві. Кожен регіон бажає доказати, що має свої оригінальні здобутки та подивитись на найкращі інновації в сусідів та знайти втілення у власному господарстві. «Головне, – за словами заступника Міністра Бориса Жебровського, – спільно знайти рішення там, де все вирішується – у школі, у своєму селі чи містечку. Насправді на помилках не вчаться, переконує лише успіх».

2012 рік є особливим для початкової школи. Адже, саме з 1 вересня у початковій школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та нових навчальних програм для початкової школи. Державний стандарт сформовано на засадах особистісно-орієнтованого і компетентнісного підходів, що зумовлює чітке визначення результативної складової засвоєння змісту. Згідно зі стандартом освітній процес у початкові й школі спрямовується на досягнення результатів навчання учнів початкових класів – сформованих ключових і предметних компетентностей. Набуття загально навчальних та цільових компетентностей діяльності є фундаментом наступного навчання школярів в основній школі.

Проходив загальнодержавний захід відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 травня 2012 року № 627 «Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти».

Немає коментарів

Анонси
Календар подій


Дитячий форум
10 - 13 травня 2018

Дитячий форум

Опубліковано: Вівторок, 20 березня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook