Період публікації:

від

до

Категорія:

Про проект

 

min
max

Програма «Повага дією» забезпечує та покращує безпечне, турботливе та шанобливе навколишнє середовище для дітей та молоді, а також допомагає вчителям в створенні такого середовища.

Головною метою роботи якої є забезпечення кожної дитини безпечним, турботливим та шанобливим навколишнім середовищем, де академічний, соціальний та емоційний розвиток дитини може проходити без знущань, цькувань та насильства. Заснована Пітером Ярроу з легендарної фольклорної групи «Пітер, Пол та Мері», Організація поширює освітні ресурси, які призначені для створення клімату, що зменшує емоційну  і фізичну  жорстокість дітей. Це – унікальна організація, яка на шкільному рівні займається соціальним та емоційним навчанням дітей (SEL).

Програма була розроблена американською неприбутковою організацією Operation Respect («Повага дією») та реалізується в Україні за підтримки Корпусу Миру США. Ця програма була запроваджена у 20,000 шкіл США та 6 різних країнах. Більше ніж 40,000 освітян США взяли участь у тренінгах за програмою «Повага дією». В Україні програма була започаткована у 2011 році. На сьогоднішній день українські вчителі в різних регіонах мають змогу взяти участь у тренінгах за цією програмою.

Вона складається з чотирьох етапів, які допомагають створити безконфліктне, дружнє шкільне середовище

  • вираження почуттів: «Бути собою, бути тобою, бути нами»/ «Ти, я, ми»
  • турбота, співчуття і співпраця: «Я переймаюсь», «Ти небайдужий», «Нам неоднаково»
  • творче вирішення конфлікту: «Слова, що ранять, і слова, що лікують»;
  • усвідомлення і сприйняття розбіжностей: «Разом ми зможемо».

Послідовно проходячи кожен з цих етапів, поступово вибудовується взаємодовіра та дух єдності серед молоді.

У рамках програми «Повага дією» семінари, тренінги - нові методи роботи з учнями, знання та навички щодо створення позитивної атмосфери в класі, різноманітні вправи, які дуже легко використовувати.Система взаємодії у шкільному середовищі впроваджує шкільну медіацію, діяльність шкільних служб розв’язання конфліктів, використання та розвиток демократичні та соціальні компетентності дітей (активне слухання, взаємоповага, вираження своїх почуттів і потреб, толерантне ставлення до співрозмовника, визнання рівності прав людей).

gimnaz

Львівська лінгвістична гімназія – полімовний навчальний заклад. Гімназія бере участь у міжнародних програмах, проектах, обмінах, конкурсах.

Учні 3-А класу Львівської лінгвістичної гімназії підтримали міжнародний проект «Повага дією», адресували Андрію Садовому листа з проханням підтримати проект «Повага дією». Про цей проект  клас дізнався з передачі «Сніданок з 1+1», на якій Марія Бурмака презентувала пісню «Не смійся з мене» американського виконавця Пітера Ярроу, засновника проекту «Повага дією». Ця пісня (переклад українською мовою Марії Бурмаки) написана в рамках проекту, який має на межі забезпечення кожної дитини безпечним, турботливим та шанобливим навколишнім середовищем, де академічний, соціальний та емоційний розвиток дитини може проходити без знущань, цькувань та насильства.

Учні 3-А класу організовують виступи та творчі зустрічі в інтернатах, школах, ліцеях, дитячих центрах дітей з обмеженими фізичними можливостями, також 1 лютого 2013р. запланували відвідати неповнолітніх в’язнів у Самбірський виховній колонії, щоб презентувати пісню «Не смійся з мене» тим допомогти сприянню позитивним виховним процесом та змінам в особистості засуджених. На власні очі побачити наслідки помилок однолітків і зробити належні висновки.

 llg diti

Продовженням цієї роботи стане українсько-польський проект “Свідома молодь –Демократичне суспільство”.

Проект «Свідома молодь - Демократичне суспільство» став можливим завдяки співпраці Дому Поєднання і Зустрічей ім. Максимільана Кольбе (Польща) і громадської організації «Луганська обласна група медіації» (Україна) та підтримки в рамках Програми Польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р. (програма «Підтримка Демократії»).

Метою проекту «Свідома молодь – Демократичне суспільство» є підвищення обізнаності учнів і викладачів про права людини, методи вирішення конфліктів та підвищення їхньої громадянської активності.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook