Період публікації:

від

до

Категорія:

Про проект

 

min
max

Програма «Повага дією» забезпечує та покращує безпечне, турботливе та шанобливе навколишнє середовище для дітей та молоді, а також допомагає вчителям в створенні такого середовища.

Головною метою роботи якої є забезпечення кожної дитини безпечним, турботливим та шанобливим навколишнім середовищем, де академічний, соціальний та емоційний розвиток дитини може проходити без знущань, цькувань та насильства. Заснована Пітером Ярроу з легендарної фольклорної групи «Пітер, Пол та Мері», Організація поширює освітні ресурси, які призначені для створення клімату, що зменшує емоційну  і фізичну  жорстокість дітей. Це – унікальна організація, яка на шкільному рівні займається соціальним та емоційним навчанням дітей (SEL).

Програма була розроблена американською неприбутковою організацією Operation Respect («Повага дією») та реалізується в Україні за підтримки Корпусу Миру США. Ця програма була запроваджена у 20,000 шкіл США та 6 різних країнах. Більше ніж 40,000 освітян США взяли участь у тренінгах за програмою «Повага дією». В Україні програма була започаткована у 2011 році. На сьогоднішній день українські вчителі в різних регіонах мають змогу взяти участь у тренінгах за цією програмою.

Вона складається з чотирьох етапів, які допомагають створити безконфліктне, дружнє шкільне середовище

  • вираження почуттів: «Бути собою, бути тобою, бути нами»/ «Ти, я, ми»
  • турбота, співчуття і співпраця: «Я переймаюсь», «Ти небайдужий», «Нам неоднаково»
  • творче вирішення конфлікту: «Слова, що ранять, і слова, що лікують»;
  • усвідомлення і сприйняття розбіжностей: «Разом ми зможемо».

Послідовно проходячи кожен з цих етапів, поступово вибудовується взаємодовіра та дух єдності серед молоді.

У рамках програми «Повага дією» семінари, тренінги - нові методи роботи з учнями, знання та навички щодо створення позитивної атмосфери в класі, різноманітні вправи, які дуже легко використовувати.Система взаємодії у шкільному середовищі впроваджує шкільну медіацію, діяльність шкільних служб розв’язання конфліктів, використання та розвиток демократичні та соціальні компетентності дітей (активне слухання, взаємоповага, вираження своїх почуттів і потреб, толерантне ставлення до співрозмовника, визнання рівності прав людей).

gimnaz

Львівська лінгвістична гімназія – полімовний навчальний заклад. Гімназія бере участь у міжнародних програмах, проектах, обмінах, конкурсах.

Учні 3-А класу Львівської лінгвістичної гімназії підтримали міжнародний проект «Повага дією», адресували Андрію Садовому листа з проханням підтримати проект «Повага дією». Про цей проект  клас дізнався з передачі «Сніданок з 1+1», на якій Марія Бурмака презентувала пісню «Не смійся з мене» американського виконавця Пітера Ярроу, засновника проекту «Повага дією». Ця пісня (переклад українською мовою Марії Бурмаки) написана в рамках проекту, який має на межі забезпечення кожної дитини безпечним, турботливим та шанобливим навколишнім середовищем, де академічний, соціальний та емоційний розвиток дитини може проходити без знущань, цькувань та насильства.

Учні 3-А класу організовують виступи та творчі зустрічі в інтернатах, школах, ліцеях, дитячих центрах дітей з обмеженими фізичними можливостями, також 1 лютого 2013р. запланували відвідати неповнолітніх в’язнів у Самбірський виховній колонії, щоб презентувати пісню «Не смійся з мене» тим допомогти сприянню позитивним виховним процесом та змінам в особистості засуджених. На власні очі побачити наслідки помилок однолітків і зробити належні висновки.

 llg diti

Продовженням цієї роботи стане українсько-польський проект “Свідома молодь –Демократичне суспільство”.

Проект «Свідома молодь - Демократичне суспільство» став можливим завдяки співпраці Дому Поєднання і Зустрічей ім. Максимільана Кольбе (Польща) і громадської організації «Луганська обласна група медіації» (Україна) та підтримки в рамках Програми Польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р. (програма «Підтримка Демократії»).

Метою проекту «Свідома молодь – Демократичне суспільство» є підвищення обізнаності учнів і викладачів про права людини, методи вирішення конфліктів та підвищення їхньої громадянської активності.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook