Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році (частина 2)

 

min
max

Диплом I ступеня

11 клас

Кордупель Назарій Романович, Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня - гімназія»

Диплом IIІ ступеня

10 клас

Подкопаєва Єлизавета Денисівна, Львівський технологічний ліцей

Дипломи учасника олімпіади

10 клас

Магур Поліна Володимирівна, Бориславська державна гімназія Бориславської міської ради

Федуняк Роман Тарасович, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2

11 клас

Ігнатюк Марія Андріївна, Белзька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради

Список переможців та учасників

IV етапу ХХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Диплом I ступеня

9 клас

Косович Віталій Віталійович, Львівська гімназія «Престиж»

Дипломи II ступеня

10 клас

Лущик Богдан Тарасович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка

11 клас

Хомин Олена Ярославівна, середня загальноосвітня школа № 91 м. Львова

Дипломи III ступеня

9 клас

Писко Ярина Ярославівна, Новояворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

10 клас

Заремба Соломія Ігорівна, Червоноградська загальноосвітня школа № 4

Дипломи учасника олімпіади

8 клас

Камінська Софія Василівна, Бродівська гімназія ім. І. Труша

10 клас

Михайлов Володимир Олегович, Навчально-виховний комплекс «Гроно» м. Львова

Список переможців та учасників

IV етапу XXІX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Дипломи III ступеня

9 клас

Щерба Максим Юрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

11 клас

Пядик Любомир Сергійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Дипломи учасника олімпіади

9 клас

Бачинський Святослав Володимирович, Ралівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Самбірської районної державної адміністрації

Теслюк Софія Василівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

10 клас

Білінський Назар Андрійович, середня загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка м. Стрия

11 клас

Зелик Тарас Іванович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка»

Список переможців

IV етапу ХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Дипломи II ступеня

10 клас

Фединяк Святослав Романович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

11 клас

Борсук Юліан Юліанович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка

Савін Сергій Сергійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка

Дипломи III ступеня

10 клас

Сенишин Олена Андріївна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка

11 клас

Конончук Олександр Юрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка

Список переможців та учасників

IV етапу ІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Диплом II ступеня

10 клас

Манько Анна Іванівна, Яворівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 (учениця 9 класу)

Диплом учасника олімпіади

11 клас

Мигаль Дмитро Степанович, Червоноградська гімназія

Список учасників

IV етапу XXІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Диплом учасника олімпіади

11 клас

Гринишин Іван Михайлович, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 м. Львова

Список переможців та учасників

IV етапу  XXXІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Диплом III ступеня

11 клас

Файчук Валентин Олександрович, Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

Диплом учасника олімпіади

11 клас

Боднар Марта Ігорівна, Сокальський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 - ліцей»

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook