Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці та учасники Всеукраїнських учнівських турнірів 2014/2015 навчального року

 

min
max

Список учасників ХХІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків

Диплом учасника

Збірна команда Львівської області:

Бистрецький Максим Анатолійович, учень 11 класу Жовківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Головко Ірина Романівна, учениця 10 класу Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей»

Головко Оксана Романівна, учениця 11 класу Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей»

Куць Максим Ігорович, учень 11 класу Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей»

Предзимирський Тарас Васильович, учень 11 класу Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей»

Список переможців ХХІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків

Диплом ІІ ступеня

Команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка:

Блищак Степан Романович, учень 11 класу

Гаврилюк Мирослав Андрійович, учень 10 класу

Сех Тарас Володимирович, учень 9 класу

Федько Андрій Михайлович, учень 10 класу

Шевчук Арсеній Андрійович, учень 11 класу

Диплом ІІІ ступеня

Команда середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 імені А.С. Макаренка м. Львова:

Біланчук Владислав Ігорович, учень 11 класу

Воєвідка Юрій Васильович, учень 8 класу

Волков Ігор Ігорович, учень 9 класу

Михайленко Павло Олександрович, учень 9 класу

Чайковська Марія-Єлена Андріївна, учениця 11 класу

Список переможців ХVІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

Диплом ІІ ступеня

Збірна команда комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук Львівської області»:

Вей Роман Андрійович, учень 10 класу Львівської академічної гімназії

Забульський Володимир Васильович, учень 10 класу Львівської академічної гімназії

Назаркевич Ганна Ярославівна, учениця 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею

Паляниця Ірина Богданівна, учениця 10 класу Львівської академічної гімназії

Шпак Андрій Романович, учень 11 класу Львівської академічної гімназії

Список переможців та учасників ХVІІ Всеукраїнського турніру юних істориків

Диплом ІІІ ступеня

Збірна команда Львівської області:

Антонишин Іван Олегович, учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Новояворівська Яворівського району

Карпа Вікторія Андріївна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей» м. Новояворівська Яворівського району

Ніка Тетяна Володимирівна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей» м. Новояворівська Яворівського району

Павлусь Тетяна Миколаївна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Новояворівська Яворівського району

Пугач Дмитро Богданович, учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 м. Львова

Диплом учасника

Команда Львівської правничої гімназії:

Береза Марта Володимирівна, учениця 10 класу

Верещак Соломія Антонівна, учениця 10 класу

Іванишин Андріана Зіновіївна, учениця 9 класу

Мякишев Дмитро Сергійович, учень 11 класу

Пенцак Михайло Юрійович, учень 10 класу

Список учасників ХІІІ Всеукраїнського турніру юних біологів

Диплом учасника

Команда Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови:

Ковальчук Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу

Керницький Станіслав Русланович, учень 11 класу

Клебан Катерина Сергіївна, учениця 10 класу

Мороз Олексій Андрійович, учень 11 класу

Янчак Артем Ігорович, учень 8 класу

Список учасників Х Всеукраїнського турніру юних географів

Диплом учасника

Збірна команда Львівської області:

Гела Ігор Васильович, учень 11 класу Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Буського району

Крушельницький Андрій Романович, учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буського району

Романів Роксолана Іванівна, учениця 11 класу Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Буського району

Скоп Анастасія Романівна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Буська загальноосвітня школа І ступеня - гімназія імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка»

Чучман Микола Вікторович, учень 11 класу Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Буського району

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook