Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині в рамках святкових заходів з нагоди 160-ї річниці від дня народження відбувся форум навчальних закладів імені Івана Франка

Опубліковано: Понеділок, 29 серпня 2016 

min
max

27 серпня, з метою відзначення 160-річниці з Дня народження Івана Франка на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму відбувся форум навчальних закладів імені Івана Франка, на якому окрім представників департаменту освіти і науки, освітніх делегацій Львівщини цього дня з нагоди вшанування були запрошені і почесні гості з Польщі.

Учасників святкового форуму привітали: начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Світлана Книшик, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Юрій Савчин, директор Комплексу загальноосвітніх шкіл № 2 ім. Маркіяна Шашкевича в Перемишлі Петро Піпка. Серед запрошених гостей з Польщі був і ансамбль народного танцю «Аркан», який гуртує дітей з українських сімей навколо Комплексу загальноосвітніх шкіл № 2 ім. Маркіяна Шашкевича у Перемишлі. Хореограф і художній керівник - Олег Копильчак.

У своєму виступі з вітальним словом до присутніх звернулась начальник управління Світлана Книшик. За її словами, в Україні сьогодні величний день, бо 160 років тому народився Великий син українського народу – син Галицької землі, який став провідником і провісником української думки і української мрії.

«Нерідко Івана Франка називають титаном праці якій ввійшов в історію не тільки України, а й усього світу, який подарував світові українську геніальність в тяжкій історії відстоював українську ідентичність.

Усебічно обдарований, енциклопедично освічений, надзвичайно працьовитий, Франко виявив себе на багатьох ділянках української культури. Був поетом, прозаїком, драматургом, критиком й істориком літератури, перекладачем, видавцем. Сюжети для творів Франко черпав з життя і боротьби рідного народу, з першоджерел людської культури — зі Сходу, античної доби, Ренесансу. Був «золотим мостом» між українською і світовими літературами».

На честь Івана Франка з творчими виступами та презентаціями про свою діяльність у вищеназваному форумі взяли представники навчальних закладів, яким присвоєно ім’я Івана Франка:

З нагоди вшанування 160-ої річниці з дня народження Івана Франка усіх запрошених гостей та учасників привітали подарунковим виданнями.

Немає коментарів

Схожі статті:

Нова Українська школа: старт реформ на Львівщині Нова Українська школа: старт реформ на Львівщині Опубліковано: Понеділок, 10 вересня 2018 31 серпня 2018 року у приміщенні Гал-Інфо  (Агенція інформації та аналітики. Львівські новини) відбулася одногодинна дискусія  навколо питань, що стосувалися  готовності закладів освіти і вчителів Львівщини до навчання першачків  Нової української школи.    Наскільки важливим є питання   старту...

Переглядів: 290 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Освітні вакансії Львівщини Освітні вакансії Львівщини Опубліковано: Вівторок, 21 серпня 2018 Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністраціі, для сприяння у пошуку роботи фахівцям та молодим спеціалістам, які здобули педагогічну освіту,  пропонує сторінку на Освітньому порталі (http://osvitportal.loda.gov.ua/kadry) де публікуються інформація про вакансії педагогічних працівників...

Переглядів: 2425 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook