Період публікації:

від

до

Категорія:

Розпочав діяльність Міжнародний форум мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа»

Опубліковано: Вівторок, 17 травня 2016 

min
max

Міжнародний форум мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа», приурочений прославі святим Митрополита Андрея Шептицького  розпочав свою діяльність на базі ЛОІППО 03 березня науково-практичними семінарами «Митрополит Андрей Шептицький у творчих долях українських художників-стипендіатів».

З 05-31 травня учасники Форуму зі всієї України створюють на полотні Святоюрських мурів монументальний розпис-молитву "Ангели-хоронителі наші, як у день так і вночі, будьте Україні до помочі". 156 дітей та студентів 05 червня зареєструвались та розпочали монументальний розпис-молитву на полотні святоюрського муру у Львові в рамках Форуму. Серед учасників – діти Львівської дитячої школи народних мистецтв, Центру творчості Галичини, гуртка  "Мальовці", студенти ЛНАМ, талановиті школярі та молодь м.Львова, м.Дрогобича, Івано-Франкова, Підбузької Малої академії мистецтв.

29 травня 2016 року на Форум "Золотий мольберт" прибувають  ще понад 100 дітей з Сєвєродонецька, Маріуполя, Славянська, Кальчика, Станиці Луганської, Черкас, Хмельницька, Запоріжжя, Києва, Рогатина. До них приєднаються діти з різних районів Львівщини. Вони продожуватимуть живописну молитву на святоюрських мурах та понесуть її духовну силу на пленери в Карпати, а звідти до себе на Схід України. 

Метою цього монументального пленеру є прохання дітей України зупинити безглузді війни в Україні та в інших країнах нашої прекрасної Землі.

30-31 травня відбудеться фінальний конкурс «Золотого мольберта», на якому учасники, відзначені у пленерах 2015 року створюватимуть ікону на дошці-ковчегу «Ангеле хоронителю мій» у Львівському коледжі ДПМ ім.І Труша.

01 червня о 10.00 у Соборі Св. Юра Владика Ігор (Возняк) відправить молебен за дар життя дітей України; в 12.30 для учасників у Національному музеї у Львові відкриється виставка ікон фіналістів «Золотого мольберту» та відбудеться відзначення і нагородження учасників.

З 02-11 червня 2016 р. учасники Форуму відвідають серію арткласів, екскурсій та пленерів по місцях, які були благословенні й дорогі Митрополиту Андрею. У цей же час у Карпатах учасники зможуть підвищити свій художньо-естетичний вишкіл та підготувати творчі роботи для пересувних виставок по Україні.

За результатами творчої діяльності учасників Форуму 23 серпня 2016 року відбудеться заключна виставка дитячих шедеврів у Музеї книги та друкарства України, приурочена 25-літтю Незалежності.

З 13– 19 грудня 2016 року в рамках Міжнародної науково-практично конференції «Українська культура – окраса світової» запланована презентація видання  «Митрополит Андрея Шептицький у творчих долях українських художників».

Образотворчі молитви дітей України та світу будуть виставлятися на сайтах: Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  "Львівської муніципальної дитячої галереї" та видані у вигляді каталогу дитячих молитов на базі Всеукраїнського освітньоо-мистецького часопису «Артклас» у першому півріччі 2017 року (передплатний індекс 09636).

Приєднуйтесь до нас та надсилайте малюнки-молитви за любов, добро та мир на Землі на адресу електронну адресу (Ольги Михайлюк) mihajluk@gmail.com та ЛОІППО

 

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook