Період публікації:

від

до

Категорія:

15 завдань для вивчення української абетки

Опубліковано: Вівторок, 16 січня 2018 

min
max

«Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям дитячих садочків практичні завдання, що допоможуть у цікавій формі познайомити дитину із літерами української абетки. Виконання таких завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять письмом і читанням, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Алфавіт-лабіринт. Таке цікаве завдання познайомить дитину із написанням літер, а подорож лабіринтом розвиватиме дрібну моторику й логіку, готуючи дитину до більш складних вправ.

Відтворюємо українські літери. Це завдання навчить малюків розрізняти літери та сприятиме розвитку дрібної моторики дитини.

Відшукай літеру поміж інших. Таке завдання допоможе навчитися розрізняти літери, швидко знаходити їх у словах, переконатися, що літери можуть повторюватися у словах.

Розмалюй літери української абетки. Це завдання покликане допомогти дитині засвоїти правильне написання великих друкованих літер, паралельно розвиваючи увагу, спостережливість, зорову пам’ять та дрібну моторику.

Знайди літери алфавіту. Завдання сприятиме розвитку спостережливості та запам’ятовуванню великих літер абетки. Під час виконання завдання дитина вчитиметься концентрувати увагу, що стане у пригоді під час уроків у школі.

Впізнай та домалюй літеру. Це завдання допоможе закріпити написання великих літер алфавіту, вчитиме розпізнавати букви, що сприятиме поступовому переходу до самостійного читання.

Складаємо літери із частин. Таке завдання – це своєрідний конструктор-пазл, який допоможе дитині у незвичній формі закріпити знання про те, як виглядають літери українського алфавіту.

Розмальовка за великими та малими літерами. Завдання не тільки познайомить дітей із зовнішнім виглядом великих і маленьких літер, а й розвиватиме дрібну моторику рук малюків.

Розмальовка «Українська абетка». Таке завдання у цікавій формі познайомить дитину з зовнішнім виглядом літер, а можливість розфарбувати кожну не лише дозволить запам’ятати, як вона пишеться, а й розвиватиме дрібну моторику, вміння обирати й поєднувати кольори.

Розпізнаємо українські літери у словах. Це завдання створене для дітей, які вже вивчили абетку. Воно розвиває фонематичний слух, лексичний запас, навички аудіювання, вміння працювати самостійно.

Малюємо за українським алфавітом. Завдання допоможе не тільки пригадати український алфавіт, а й сприятиме розвитку творчих здібностей, уваги, зорової координації, дрібної моторики, умінню поєднувати кольори.

Літерний лабіринт. Завдання допоможе у цікавій формі повторити й закріпити знання порядку літер в алфавіті та сприятиме розвитку уваги, спостережливості, логічного мислення.

Збери українську абетку. Завдання має 2 ступені складності: у першому варіанті пропонується заповнити пропущені місця для 7 літер алфавіту, а в другому – майже половину – 14 пропущених літер. Дитина має пригадати абетку, порядок розташування літер і розмістити кожну на своє місце.

Вчимося писати літери української абетки. Це завдання допоможе навчитися красиво й правильно писати друковані літери. Для полегшення навчання спочатку дитина працюватиме з пунктирними лініями, і лише потім переходитиме до самостійного написання букв.

Прописи літер української абетки. Це завдання є першим кроком до красивого почерку в майбутньому. Виконуючи запропоновану вправу, дитина навчиться правильно й каліграфічно писати прописні літери української абетки.

Кожне завдання із запропонованих можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту Освіта.ua після швидкої реєстрації. Завантажити завдання>>>

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тематичні кросворди для молодших школярів Тематичні кросворди для молодших школярів Опубліковано: П`ятниця, 11 серпня 2017 Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, а також вчителям початкових класів та вихователям груп подовженого дня нові можливості для всебічного розвитку інтелекту молодших школярів. Запропоновані завдання у формі тематичних кросвордів допоможуть розширити світогляд учнів 1-4 класів, збагатити їх...

Переглядів: 1680 Коментарів: 0

Виховання

Розвивайте емоційний інтелект дитини Розвивайте емоційний інтелект дитини Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017 Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, а також вчителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня та вихователям дитячих садочків нові можливості для розвитку емоційного інтелекту малюків. Запропоновані завдання допоможуть у цікавій формі розвинути емпатію як здатність відчувати стан...

Переглядів: 897 Коментарів: 0

Виховання
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook