Період публікації:

від

до

Категорія:

Вшанування Плащаниці в капличці Св.Миколая Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

 14 квітня у Страсну п’ятницю уся шкільна родина Бориславської ЗСШ-інтернату  взяли участь в молитовному дійстві виставлення Плащаниці Господньої у шкільній каплиці Св.Миколая.

Звершував богослужіння капелан о.Святослав .  У процесії довкола школи старшокласники несли Плащаницю, Євангеліє та хрест.

Відтак отець  поклав Плащаницю серед каплички, а дорослі та діти молитовно вшановували ікону Поховання Христа Спасителя до гробу.

Звертаючись до  шкільної родини, капелан  зазначив: «Кого ми сьогодні поховали? Христа, який взяв наші гріхи і помер на хресті, щоби дати нам нове життя».

Всі глибоко пережили  чин поховання Христа і з наповненими молитвою серцями готувалися до Світлого Свята Воскресіння Христового.

Немає коментарів

Схожі статті:

Писанка своїми руками Писанка своїми руками Опубліковано: Четвер, 13 квітня 2017 У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. А одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком. З сивої давнини...

Переглядів: 314 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

,,Барвиста писанка’’- виховна година в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату ,,Барвиста писанка’’- виховна година в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Середа, 12 квітня 2017 11 квітня    Семйоник М.М., вихователь  4 класу Бориславської ЗСШ-інтернату підготувала та  провела виховну бесіду ,,Барвиста писанка’’. Теоретична інформація про символіку та обрядовість наших писанок поєднувалась також з виготовленням самими учнями великодніх яєць. Діти з особливою цікавістю...

Переглядів: 225 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook