Період публікації:

від

до

Категорія:

Виставка малюнків

Опубліковано: Четвер, 13 квітня 2017 

min
max

Напередодні Світлого Воскресіння Христового вже традиційно в  Бориславській загальноосвітній санаторній школі – інтернаті відбувається тематична виставка до Великодня, на якій представлені роботи учнів початкових та середніх класів.

Перлиною всіх малюнків  є  писанка - невід'ємний символ Великодня. Кожен такий малюнок  є неповторний та креативний.

Організація виставки малюнків направлена на розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу. 

 

Рудяк О.В., педагог-організатор

Немає коментарів

Схожі статті:

Виставка малюнків Виставка малюнків Опубліковано: Четвер, 05 травня 2016 Напередодні Світлого Христового Воскресіння учні 1-4 класів Бориславської ЗСШ-інтернату малювали писанки, робили аплікації. Виставка робіт молодших школярів привернула увагу і дорослих, і дітей.

Переглядів: 438 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Писанки - аплікації виготовили першокласники Бориславської ЗСШ -інтернату Писанки - аплікації виготовили першокласники Бориславської ЗСШ -інтернату Опубліковано: Четвер, 13 квітня 2017 Долучитися до світлого свята - Великодня учні першого класу змогли  власноруч  виготовляючи великодні прикраси. Класний керівник  Уніят І.З та вихователь Гринчак О.П допомогли учням у роботі над аплікаціями та витинанками з атрибутами Пасхи. Робота супроводжувалася розповіддю про писанки, Великодній...

Переглядів: 332 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook