Період публікації:

від

до

Категорія:

,,Барвиста писанка’’- виховна година в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Середа, 12 квітня 2017 

min
max

11 квітня    Семйоник М.М., вихователь  4 класу Бориславської ЗСШ-інтернату підготувала та  провела виховну бесіду ,,Барвиста писанка’’.

Теоретична інформація про символіку та обрядовість наших писанок поєднувалась також з виготовленням самими учнями великодніх яєць.

Діти з особливою цікавістю вслухались в бесіду, проявляли  обізнаність в даному питанні, що свідчило про дотримання традицій та виховання цінностей в сім’ї. 

Даною бесідою хотілось розкрити цінність і символіку унікального витвору української культури - писанки; розширити і поглибити знання учнів про народну символіку; навчити застосовувати отримані знання та навички з розпису на практиці при виготовленні пасхальних яєць;прищепити любов до народного мистецтва; виховувати естетичний та художній смак; любов і повагу до рідної культури.

Вихованці з ентузіазмом взялись за виготовлення писанок, з відповідальністю та особливою бережністю розфарбовували їх, пам’ятаючи, що писанка – символ світлого празника Великодня - свята, коли воскресає природа, коли все відроджується для продовження життя на землі.

 

Семйоник М.М., вихователь 4 класу

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Писанка своїми руками Писанка своїми руками Опубліковано: Четвер, 13 квітня 2017 У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. А одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком. З сивої давнини...

Переглядів: 314 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 «Писанка – культурний символ України». «Писанка – культурний символ України». Опубліковано: Середа, 12 квітня 2017 11 квітня вихователь 3 класу Бориславської ЗСШ-інтернату Ковальчук М.О. підготувала та провела виховну годину на тему: «Писанка – культурний символ України». Марія Осипівна розповіла третьокласникам про культурний символ України – писанку, її символіку орнаментів, кольорів. За допомогою мультимедійної...

Переглядів: 297 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook