Період публікації:

від

до

Категорія:

«Що таке толерантність?» - виховна година в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Понеділок, 03 квітня 2017 

min
max

27 березня у 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату пройшла виховна година на тему «Що таке толерантність?».

Захід підготували і провели вихователь Даців Т.В. та психолог Качур О.І.

Мета, яку ставили перед собою педагоги,- допомогти учням з’ясувати суть поняття «толерантність», вчити дітей мистецтву спілкування і встановлення стосунків на доброзичливій, толерантній основі.

Заняття пройшло під гаслом: «Якщо  я чимсь  на тебе не схожий, я цим зовсім не ображаю тебе, а навпаки, обдаровую», - А. де Сент-Екзюпері.

Другокласники дуже різні і толерантність та якість, яка допомагає їм у спілкуванні. Та якість, яку постійно потрібно у собі виховувати, вирощувати, як квітку, дотримуючись певних правил.

Під час виховної години учні познайомились із новими для поняттями, взяли участь у обговоренні питань:

- Чим ми схожі?

- Чим відрізняємось? Та інші.

Діти уважно слухали розповідь вихователя Даців Т.В. про толерантність і доброту.

Цікаво пройшло опитування «Чи терпимі ми?», яке провела практичний психолог Качур О.І.,щоб побачити наскільки необхідно кожному із учнів розвивати цю якість у собі.

 На завершення діти переглянули мультфільм «Бридке каченя» Г.К.Андерсена.

Головна думка, яку засвоїли вихованці: «Тоді коли вони будуть добрими і сердечними, то всі їх любитимуть, а світ стане кращим». 

Немає коментарів

Схожі статті:

«Критичне мислення»- тема виховної години в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернату «Критичне мислення»- тема виховної години в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 07.12.18 в 11кл.Бориславської ЗСШ-інтернату  було проведено виховну годину «Критичне мислення». Класний керівник Басюк. В. А. і психолог школи Качур О. І. ознайомили учнів з досвідом цілеспрямованого розвитку навичок критичного мислення. В ході обговорення було використано притчу про дуже ранимих людей....

Переглядів: 61 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

«Я малюю Україну» «Я малюю Україну» Опубліковано: П`ятниця, 16 листопада 2018 9 листопада Україна відзначала День української писемності та мови. Це свято є насправді знаменним для нашої Батьківщини і тому воно не могло оминути нашу санаторну школу-інтернат в м. Бориславі. Свято відзначалось на рівні школи, а також на рівні кожного класу. Також і наші молодші школярі були ознайомлені...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook