Період публікації:

від

до

Категорія:

«Що таке толерантність?» - виховна година в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Понеділок, 03 квітня 2017 

min
max

27 березня у 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату пройшла виховна година на тему «Що таке толерантність?».

Захід підготували і провели вихователь Даців Т.В. та психолог Качур О.І.

Мета, яку ставили перед собою педагоги,- допомогти учням з’ясувати суть поняття «толерантність», вчити дітей мистецтву спілкування і встановлення стосунків на доброзичливій, толерантній основі.

Заняття пройшло під гаслом: «Якщо  я чимсь  на тебе не схожий, я цим зовсім не ображаю тебе, а навпаки, обдаровую», - А. де Сент-Екзюпері.

Другокласники дуже різні і толерантність та якість, яка допомагає їм у спілкуванні. Та якість, яку постійно потрібно у собі виховувати, вирощувати, як квітку, дотримуючись певних правил.

Під час виховної години учні познайомились із новими для поняттями, взяли участь у обговоренні питань:

- Чим ми схожі?

- Чим відрізняємось? Та інші.

Діти уважно слухали розповідь вихователя Даців Т.В. про толерантність і доброту.

Цікаво пройшло опитування «Чи терпимі ми?», яке провела практичний психолог Качур О.І.,щоб побачити наскільки необхідно кожному із учнів розвивати цю якість у собі.

 На завершення діти переглянули мультфільм «Бридке каченя» Г.К.Андерсена.

Головна думка, яку засвоїли вихованці: «Тоді коли вони будуть добрими і сердечними, то всі їх любитимуть, а світ стане кращим». 

Немає коментарів

Схожі статті:

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка. Ми вшановуємо пам'ять Шевченка. Опубліковано: Середа, 14 березня 2018 Щовесни, коли тануть сніги І на рясті засяє веселка. Повні сили і живої снаги Ми вшановуємо пам'ять Шевченка. 7 березня в  4 класі Бориславської  ЗСШ – інтернату  вчитель початкових класів Романів Н.В. провела виховну годину, яка присвячувалася великому поету і художнику Т.Г.Шевченку.   Наталія...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

" Берегині роду нашого" " Берегині роду нашого" Опубліковано: Вівторок, 13 березня 2018 Напередодні жіночого свята в Бориславській санаторній школі - інтернаті І - ІІІ ступенів класним керівником 9 - Б класу Пігур О.М. було проведено виховну годину на тему : " Берегині роду нашого", метою якої було вшанувати героїзм українських жінок, які беруть участь в проведенні АТО на Сході. Берегиня....

Переглядів: 54 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook