Період публікації:

від

до

Категорія:

« Наші обереги»

Опубліковано: Четвер, 16 березня 2017 

min
max

 

14 березня 2017 р. В Бориславській ЗСШ-інтернаті відбувся виховний захід «Наші обереги», який підготували кл. керівник 8-А класу Комарницька І.І та кл.керівник 5-А класу Держепільська І.Й.

Метою виховного заходу було ознайомити дітей з на­родними символами та оберегами України; формувати національ­ну свідомість школярів та бережливе ставлення до традицій  і духовних надбань народу.

Кожен народ має народні символи. В одних народів їх більше, в інших менше.

Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть - це батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, виши­тий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю леле­ка. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги. Можливо, маючи такі прекрасні символи, український народ зумів уберегти від забуття нашу пісню і думу, нашу історію і родовідну пам'ять, волелюбність.

 Про народні символи складено багато пісень і легенд,які учні виконували на святі; щоб домогтися глибокого осмислення школярами значення оберегів в житті рідного народу допомогла сценка, в якій учні майстерно відтворили звичаї та традиції нашого краю.

Також школярі залюбки переглянули відеопрезентації про народні обереги. 

 

Комарницька І.І., Держепільська І.Й., класні керівники

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook