Період публікації:

від

до

Категорія:

Представників Львівського національного аграрного університету нагороджено за підсумками «Універсіади Львівщини – 2016» (фото)

Опубліковано: Четвер, 16 березня 2017 

min
max

Нещодавно до Львівського національного аграрного університету завітали президент Львівського обласного спортивного товариства «Гарт» Богдан Юхницький та провідний спеціаліст Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, виконавчий секретар ЛОО СТС «Гарт» Наталія Слимак, щоб привітати працівників і керівництво вишу із високим досягненням – першим місцем у ІІ-й групі у загальному заліку «Універсіади Львівщини – 2016».

У присутності викладачів кафедри фізичного виховання та студентів-спортсменів університету Богдан Юхницький привітав з перемогою, вручив ректорові Львівського національного аграрного університету, академіку НААНУ Володимиру Снітинському кубок за перше місце (ІІ група) у комплексному заліку «Універсіади Львівщини – 2016», а також подяку «За сприяння розвитку спорту серед студентської молоді». У своєму зверненні до присутніх Б. Юхницький побажав подальшого розвитку фізичної культури університету та успішних виступів студентів не лише в обласних, а й в Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Володимир Снітинський висловив щиру подяку студентам-спортсменам за успішні виступи на змаганнях та примноження спортивних традицій університету.

Переможців також привітали голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНАУ Олег Андрушків та завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Шандор.

Залишається сподіватися, що студенти-аграрії успішно представлятимуть Львівщину на цьогорічних всеукраїнських стартах.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Немає коментарів

Схожі статті:

Юні боксери львівщини - серед переможців зонального чемпіонату України з боксу Юні боксери львівщини - серед переможців зонального чемпіонату України з боксу Опубліковано: Середа, 22 березня 2017 ЮНІ БОКСЕРИ ЛЬВІВЩИНИ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ЗОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОКСУ З 15 до 18 березня 2017 року в приміщенні виставкового  центру «Шувар - Експо» у місті Львові тривав зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Цьогоріч для участі в змаганнях приїхали 79 юних боксерів...

Переглядів: 43 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

Визначились переможці Універсіади Львівщини-2017 з плавання (фото) Визначились переможці Універсіади Львівщини-2017 з плавання (фото) Опубліковано: Середа, 15 березня 2017 Одним із перших видів змагань за програмою цьогорічної Універсіади Львівщини стало плавання. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-метрового басейну комплексу водних видів спорту «Аквапарк «Пляж», – найкращого критого басейну Львівщини, та традиційно організовувався...

Переглядів: 46 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook