Період публікації:

від

до

Категорія:

Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи (фото)

Опубліковано: Понеділок, 06 Червня 2016 

min
max

Протягом 1-2 червня у Львівському навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи».

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих офтальмологів України».

Учасників заходу в онлайн-режимі привітав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. Заступник Міністра повідомив про шляхи реформування освіти в Україні, сучасні підходи щодо освіти дітей з особливими потребами, в тому числі шляхом розвитку інклюзивного навчання, а також відповів на запитання.

Про важливість діагностичних процедур в педіатричній офтальмологічній практиці, стан та шляхи вирішення в Україні та світі проблем сліпоти внаслідок ретинопатії доповіли: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Сергій Риков та кандидат медичних наук, доцент, головний позаштатний дитячий офтальмолог Міністерства охорони здоров’я України Юрій Барінов. В рамках конференції видатні українські медики обстежили 54 учні навчально-реабілітаційного центру «Левеня» та відзначили важливість системної роботи з профілактики порушень зору у дітей.

Учасники семінару переглянули презентації колег із Польщі та Словаччини щодо організації навчально-виховної та корекційно-розвиткової роботи з дітьми у спеціальних навчальних закладах; відвідали майстер-класи кращих учителів навчально-реабілітаційному центрі «Левеня».

В рамках конференції відбулася робоча нарада керівників спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів України для дітей з порушеннями зору.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відкриття фотовиставки «Відкрий для себе мій Всесвіт» Відкриття фотовиставки «Відкрий для себе мій Всесвіт» Опубліковано: П`ятниця, 22 березня 2019 У Львові 21 березня відбулось відкриття фотовиставки «Відкрий для себе мій Всесвіт». Герої, що зображені на цих фотографіях – наші дітки з особливими освітніми потребами. Загалом було понад 60 учасників з 6-ти садочків та 14-ти шкіл нашого міста. Від сьогодні фотовиставка «Відкрий для себе мій Всесвіт»...

Переглядів: 371 Коментарів: 0

Відділи освіти

Триває прийом заявок на курс щодо комфортного навчання дітей з особливими освітніми потребами, який проходитиме в Ізраїлі Триває прийом заявок на курс щодо комфортного навчання дітей з особливими освітніми потребами, який проходитиме в Ізраїлі Опубліковано: Четвер, 04 жовтня 2018 Міжнародна агенція MASHAV запрошує на навчальний курс «Інтеграція дітей з особливими потребами в нормативне освітнє середовище». Слухачам курсу розкажуть як пришвидшити адаптацію дітей з особливими освітніми потребами до навчального середовища, сприяти їхній соціалізації та взаємодії з однолітками....

Переглядів: 424 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook