Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-практикум викладачів математики ПТНЗ (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 04 березня 2016 

min
max

3 березня 2016 року на базі Вищого професійного училища №8 м. Стрия відбувся семінар-практикум викладачів математики професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Вдосконалення форм і методів навчання та виховання учнів на уроках математики».

У семінарі взяли участь викладачі математики професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Блендей Уляна, адміністрація Вищого професійного училища №8 м. Стрия.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики (доповідач – Дмитришин Романа Володимирівна, викладач математики ВПУ №8 м.Стрия).
Сучасний урок математики з позиції інтерактивного навчання (доповідач – Вовчок Василь Володимирович, викладач математики ВПУ №8  м.Стрия).
Прикладна спрямованість уроків математики (доповідач – Гентош Ірина Олексіївна, викладач математики ВПУ №8  м.Стрия).
Творчий підхід до вивчення математики в ПТНЗ (доповідач – Білик Оксана Юріївна, викладач математики Стрийського вищого художнього професійного училища).
Застосування інноваційних технологій при розв’язуванні професійно-спрямованих задач (доповідач – Лотоцька Софія Володимирівна, викладач математики Львівського ВПУ технологій та сервісу).
Розвиток пізнавальних здібностей учнів на уроках математики (доповідач – Іжик Ганна Дмитрівна, викладач математики Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел).
Вимоги до проведення державної підсумкової атестації в ПТНЗ (доповідач – Блендей Уляна Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

Учасники семінару мали змогу побувати на двох відкритих уроках з математики на теми «Відстані у просторі» (викладач – Вовчок В. В.) та «Застосування визначеного інтеграла» (викладач – Гентош І.О.), а також на учнівській конференції на тему: «Видатні українські вчені - математики» (викладач – Дмитришин Р.В.)

Під час семінару викладачі поділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019  9 - 13 грудня  в  рамках  Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав. 10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції...

Переглядів: 602 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 490 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook