Період публікації:

від

до

Категорія:

Виховні години до Дня Чорнобильської трагедії

Опубліковано: Понеділок, 04 травня 2015 

min
max

27.04.15р. у КЗ ЛОР «Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат» вихователі провели  виховні години з учнями 5-10 класів до Дня Чорнобильської трагедії.

Епіграф:

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно моєму народу болить!

Мета таких виховних годин:  згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів у школярів; виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.

 

Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.
 

Чорних дат у людства є немало,
Кожна з них - це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало,
Вибух на Чорнобильській АЕС.

Двадцять шосте квітня – День скорботи.
Зранку скромних квітів я знайду.
І на знак журливої турботи
До могил засмучених піду.
Вчитель запалює свічку.

 

Учні завдяки таким виховним годин мали можливість розширити свої знання про Чорнобильську трагедію та  вчилися  застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички.  

 

Немає коментарів

Схожі статті:

 Урок пам'яті Чорнобильської катастрофи. Урок пам'яті Чорнобильської катастрофи. Опубліковано: Неділя, 14 травня 2017 ... мій біль- Чорнобиль, бо тоді Все людство апокаліпсис  терпіло, Та треба, і не тільки іноді, Щоб горе світу, як своє боліло. Вчителями історії  Бориславської ЗСШ - інтернату Футрик Наталею Петрівною та Винницькою Іреною Северинівною було проведено урок пам'яті Чорнобильської катастрофи. Учні...

Переглядів: 389 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook