Період публікації:

від

до

Категорія:

Для школярів Львівщини придбають 54 автобуси

Опубліковано: Вівторок, 17 березня 2020 

min
max

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголосив тендер у системі ProZorro на закупівлю 54 шкільних автобусів.

На придбання «школяриків» розраховують витратити 100,06 млн гривень, у т.ч. за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 44,6 млн грн, обласного бюджету – 25,2 млн грн, з бюджетів районів та ОТГ – 30,3 млн грн.

Закупівля автобусів відбувається у рамках співфінансування з органами місцевого самоврядування. Зокрема, райони та ОТГ під час закупівлі автобусів мають доплатити щонайменше 30 % від загальної вартості.

Заплановано придбати 52 спеціалізовані шкільні автобуси місткістю не менше 27 місць для школярів, з них один повнопривідний «школярик» для гірських територій, а також 2 спеціалізовані шкільні автобуси з можливістю перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування і кількістю місць для школярів – не      менше 21.

 

Довідково:

Загалом у закладах ЗСО області навчається понад 280 тисяч дітей, з них проживають за межею пішохідної доступності та потребують підвезення 28 тисяч школярів, що складає 10 % від загальної кількості.

На даний час на маршрутах області працюють 326 шкільних автобусів, які підвозять до закладів освіти 24,7 тисяч дітей. Ще 3,3 тисячі дітей підвозяться до шкіл іншими видами транспорту, у т.ч. 1,1 тис. учнів – власним транспортом за кошти батьків.

Стан забезпечення перевезення учнів, які проживають за межею пішохідної доступності (понад 3 км від закладу освіти у сільській місцевості), по області складає 96,5 % від потреби.

Загалом потреба у нових «школяриках» складає 71 одиницю (автобус). Фінансові можливості місцевих органів для співфінансування дозволяють придбати 54 шкільних автобусів у 2020 році.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Торік в області відкрили 3 нові школи та 22 опорні заклади освіти Торік в області відкрили 3 нові школи та 22 опорні заклади освіти Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019 Про це сьогодні, 11 лютого, повідомила під час звіту директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. «Нові школи запрацювали у с. Верхня Рожанка та с. Лисятичі, також відреконструювали навчальний заклад у с. Оброшине Пустомитівського району. Зокрема, торік відкрили 22 опорні...

Переглядів: 721 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Цьогоріч для школярів області придбають понад 30 шкільних автобусів Цьогоріч для школярів області придбають понад 30 шкільних автобусів Опубліковано: Вівторок, 29 травня 2018 Впродовж року для школярів області придбають 36 шкільних автобусів, з них 3 – для комунальних закладів. Про це повідомила сьогодні директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. За її словами, на придбання «Школяриків» виділили близько 64 млн гривень, зокрема з державного...

Переглядів: 385 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook