Період публікації:

від

до

Категорія:

У департаменті освіти презентували новий електронний сервіс реєстрації дітей у садочки

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020 

min
max

Сьогодні, 4 березня, у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації презентували новий електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти області – е-Садок.

«Оскільки з функціоналом попередньої версії виникало багато проблем, департаментом освіти і науки було прийнято рішення не просто зробити апбґрейт сайту, а фактично переробити його повністю, зробити функціонал зручнішим для користування», - зазначив т.в.о. директора департаменту Ігор Гайдук.

Даний ресурс покликаний зробити процес зарахування дошкільнят у садочки прозорим та відкритим. У середовищі е-Садка батьки мають змогу в онлайн режимі зареєструвати свою дитину в чергу до одного з-понад пів тисячі закладів дошкільної освіти у Львівській області.

Уніфікований підхід гарантує відкритість та зрозумілість формування електронних черг. Сервіс максимально автоматизований, а алгоритми його роботи мінімізують втручання людини у процес формування електронних черг.

Вільний цілодобовий доступ до сервісу забезпечує безперешкодний контроль за станом електронних черг, але, піклуючись про конфіденційність, усі персональні дані є прихованими. Також подбали і про зручність, тому розробили графічний дизайн адаптованим для відображення на сучасних ґаджетах.

Довідково:

Адміністратори закладів дошкільної освіти створюватимуть електронні черги до вікових груп за умови наявності вільних місць. При створенні черги вказується: кількість вільних місць для дітей на загальних підставах зарахування; кількість вільних місць для дітей на пільгових підставах зарахування; дата відкриття реєстрації до конкретної електронної черги; дата завершення реєстрації до конкретної електронної черги.

Адміністрування електронної черги:

Після подання батьками заявки, вона потрапляє на модерацію до адміністратора закладу. Він перевіряє, чи вірно введені у заявці дані згідно з долученими сканкопіями документів. У випадку коректності заявки адміністратор закладу змінює її статус на «Внесено до черги», а якщо виявлено неточності, то або просить їх виправити, або відхиляє заявку. Якщо заявку «Відхилено» адміністратором закладу, то вона видаляється і втрачає свою позицію в електронній черзі. Після засідання комісій у ЗДО, усі заявки, котрі потрапляють згідно черги до зарахування, адміністратор закладу змінює статус на «Рекомендовано до зарахування». Заявники, заявки котрих рекомендовані до зарахування, не пізніше дати, визначеної Положенням, повинні подати повний пакет документів до ЗДО. Заявки, до котрих не було подано документів, відхиляються. До зарахування рекомендується заявки наступні в електронній черзі.

Алгоритм формування черги:

  • Черга формується у хронологічній послідовності відносно часу подання заявки (досекундно).
  • Вгору черги переносяться заявки дітей із пільговим статусом, відповідно до пріоритетності такого статусу визначеної у Положенні, незалежно від дати їх подання, але лише в межах відведених для пільговиків місць.
  • Якщо чергова заявка із пільговим статусом вже перевищує кількісну квоту пільговиків, вона буде в черзі на загальних підставах та в порядковості відносно часу подання.
  • Якщо заявка вище по порядковості видаляється або ж скасовується, наступні заявки підіймаються по черзі.

Корегування заявки:

Корегування заявки заявником можливе лише на етапі її розгляду, після «Внесення в чергу» корегування – неможливе, але заявник може «Скасувати» або «Видалити» заявку. В обох цих випадках заявка видаляється з черги та втрачає свою порядковість.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині запрацював новий електронний сервіс реєстрації дітей у садочки На Львівщині запрацював новий електронний сервіс реєстрації дітей у садочки Опубліковано: Четвер, 02 квітня 2020 Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації має на меті збудувати новий освітній простір Львівщини. Тому, послідовно, крок за кроком, створюємо сучасні інструменти відкритості та публічності, впроваджуємо нові методи комунікації, щоб зробити освітній процес зручним та зрозумілим...

Переглядів: 2829 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 18 грудня 2017 року на базі Мостиського закладу загальної середньої освіти №2 I-III ступенів ( керівник: Пшоняк Петро Петрович) проведено ярмарок "Миколай про Тебе не забуде". Благочинний захід організовано школярами та батьками. Яких тільки ласощів на прилавках не було-це і пампушки, тістечка, солодощі,...

Переглядів: 700 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини




Ми у Facebook
Ми у Facebook