Період публікації:

від

до

Категорія:

Всесвітній день радіо у Золочівському НВК «Школа радості»-ДНЗ»

Опубліковано: П`ятниця, 14 лютого 2020 

min
max

13 лютого світова громадськість, а також учні та вчителі Золочівського НВК «Школа радості»-ДНЗ» відзначали  Всесвітній день радіо.

Як вважають засновники свята, воно покликане нагадати світові про важливу роль радіо як ЗМІ, зміцнити міжнародне співробітництво радіомовників і заохотити великі мережі та місцеві радіостанції розвивати доступ до інформації та свободу слова у радіоефірі.

У Золочівському НВК святкували це свято, активно використовуючи шкільне радіо протягом дня. Запрацювала радіорубрика на тему: «Виникнення радіо та його використання  колись і сьогодні». Над рубрикою працювали учнівське самоврядування та педагог-організатор С.Т.Заброцька. Ведучими були: учениця 8 класу Байовська Вікторія, учні 9 класу Шептицький Павло та Станіслав Ковбаса. Озвучили найважливішу проблему сучасного радіо: «Занепад  використання радіо молоддю» та шляхи її вирішення. Створили інформаційний куточок, де висвітлили етап створення радіо, досліди над його впровадженням та спосіб і мету використання. 

Нині радіо продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним засобом зв'язку, що має великі можливості і водночас не вимагає великих витрат.

Разом дійшли висновку, що за допомогою радіо інформація доходить у найвіддаленіші громади і до найбільш вразливих груп населення, даючи їм можливість взяти участь у громадських дискусіях. Окрім того, важко переоцінити роль радіо в надзвичайних ситуаціях.

С.Т.Заброцька,педагог-організатор

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

"Світ професій" "Світ професій" Опубліковано: Вівторок, 03 березня 2020 Для учнів 1-А класу  Золочівського НВК тематичний тиждень «Світ професій»  був особливим, адже їх батьки проводили уроки! З нами були: тато Вікторії Фелештин – п.Володимир Фелештин – ПОЖЕЖНИК, мама Анастасії Барсової – п.Оля Барсова – УЧИТЕЛЬКА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ, мама Злати Стебницької – п.Оля Сілянкова...

Переглядів: 291 Коментарів: 0

Відділи освіти

Формаційний проект "Покликані до любові та витривалості 2" Формаційний проект "Покликані до любові та витривалості 2" Опубліковано: Четвер, 26 вересня 2019 25 вересня 2019 року у Золочівському НВК "Школа радості"-ДНЗ” відбувся формаційний проект "Покликані до любові та витривалості 2" . Це вже другий курс. Опрацьовували модуль перший "Особистий рівень християнської формації педагога". Нашими тренерами були: о.Петро Майба, керівник ГС "Католицька освіта"...

Переглядів: 320 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook