Період публікації:

від

до

Категорія:

Світло і тепло

Опубліковано: П`ятниця, 14 лютого 2020 

min
max

 

Як нестримно летить час: ще зовсім недавно ми тішилися Новорічними святами, а вже почався відлік лютого – останнього місяця зими.

У кожного місяця є свої свята. У січні – це Різдво, Василя, Водохреща. Натомість лютий може похвалитися одним найбільшим церковних свят – Стрітенням Господнім, яке встановлено на честь зустрічі Ісуса Христа з благочестивим чоловіком – Симеоном, що пізнав у немовляті майбутнього Месію. У народі вважається, що 15 лютого зустрічається зима і весна.

Саме на Стрітення освячують воду та свічки. Тому, продовжуючи досліджувати традиції рідного народу учні 1 класу Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» разом з класним керівником Завацькою Лідією Петрівною та асистентом вчителя Васьків Ольгою Богданівною, провели 12 лютого 2020 року майстер-клас по виготовленню Стрітенської свічки. До школи завітав о.Антоній Яремчук з Василіанського монастиря Св.Онуфрія, який разом із своїми помічниками п.Надією та п.Ліліанною ввели дітей в чарівний світ мистецтва виготовлення Стрітенської свічки, що є оберегом для українських родин. В процесі ігор та інтерактивних завдань маленькі першокласники з великим завзяттям і задоволенням скручували вощину, декорували свої вироби, віддаючи свічкам частинку тепла і любові. Отець Антоній побажав дітям, щоб  це світло і тепло завжди залишалися в їхніх серцях.

Нова українська школа стане справжнім осередком освіти, якщо вчителі, батьки і діти будуть воєдино. Тому велика вдячність батькам, які разом з учителями організовують такі творчі уроки, шукаючи тих, хто може навчити та зацікавити.

Нехай, виготовлена дітьми свічка, нагадує нам про запалений вогник Божої благодаті, дарує мир і спокій в наших домівках і серцях, освітлює кожну оселю, закликаючи щасливу і добру долю.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook