Період публікації:

від

до

Категорія:

Профспілкова спартакіада освітян у 2020 році

Опубліковано: П`ятниця, 14 лютого 2020 

min
max

На виконання річного плану роботи Стрийської РОППОіН України на 2020 р. та згідно з рішенням президії ради Стрийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України впродовж 12-13 лютого 2020 року на базі Волезадеревацького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Стрийського району пройшли профспілкові спортивні змагання в освітній галузі Стрийського району та Грабовецької ОТГ.

З метою підтримки профспілкового та спортивного руху в освітній галузі було затверджено «Положення про проведення спортивних змагань педагогічних працівників Стрийського району та Грабовецької ОТГ у 2019-2020 н.р.». У розробці даного положення активну участь брали  методист РМК відділу освіти Стрийської РДА Ігор Балабанський, директор районної ДЮСШ «Сокіл» Любомир Порух, учитель фізичної культури Подорожненської СЗОШ І-ІІІ ст. та голова ППК Євген Рошак.

Офіційний старт змаганням дав Сичак А.В. – голова Стрийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Змагання проводилися з 5 видів спорту (шахи, настільний теніс, мініфутбол, волейбол, баскетбол).

Упродовж 12 лютого відбулися попередні відбіркові товариські спортивні командні змагання з футболу, волейболу, баскетболу та особисті змагання з настільного тенісу, шахів.

13 лютого 2020 р. на 11.00 год у В.Задеревацький НВК з'їхалися переможці відбіркових змагань. У спортивному залі НВК учасників змагань  зустрічали директор І.В. Кушина, заступник директора Л.Д. Мамчій, голова ППК Р.М. Хомин.  

Після урочистого шикування за командуванням головного судді В.О. Костіва почалися підсумкові змагання з футболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів.

Спортивні змагання пройшли без травмувань. За підсумками усіх видів спортивних змагань були нагороджені кращі спортсмени та спортивні команди грамотами та подяками Стрийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, а переможцям було вручено кубки. Приємно відзначити, що спорт люблять і ним займаються не тільки вчителі фізичної культури, але й директори шкіл – Цюк І.П. (Миртюківський НВК), Татарин М.І. (Лисятицька СЗОШ І-ІІІ ст.), Грицишин Т.С. (Верчанська СЗОШ І-ІІ ст.), Еліяшевський В.Н. (Н.Стинавська СЗОШ І-ІІ ст.), Порух Л.Я. (ДЮСШ «Сокіл») та методисти РМК (І.В. Балабанський, І.Я. Дурда, П.В. Шинкар).

Після офіційної частини змагань відбулося обговорення підсумків спартакіади уже за філіжанкою кави та горнятком чаю.

Районна організація профспілки освітян висловлює подяку І.В. Балабанському, Є.Й. Рошаку, І.В. Кушині, Р.М. Хомину за добре проведену підготовчу роботу, а усім керівникам закладів освіти та в.о. начальника в/о Стрийської РДА Р.З. Юроці за сприяння у проведенні спартакіади.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook