Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині провели широкомасштабне дослідження якості професійної освіти

Опубліковано: Четвер, 23 січня 2020 

min
max

Сьогодні, 23 січня, в області відбувається розширене засідання Регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у ній взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

«Сьогодні ми з вами будемо бачити результат. Це перша черга. Я дякую усім, хто долучився до цього проєкту. Завдання кожного з нас – розуміти, кого ми навчаємо, як ми навчаємо і для кого ми це робимо. Важливо, чи потім людина знаходить себе. Приємно, що серед нас сьогодні є роботодавці, адже важливо почути, які саме кадри є найбільш затребуваними і який результат це буде мати для розвитку нашої області – економіки та промисловості», - наголосив Василь Лозинський.

У межах заходу відбулась презентація результатів анкетування випускників та роботодавців Львівщини з питань якості професійної освіти у регіоні.

«Ми розглядаємо один з етапів проведеного дослідження ринку праці у межах проєкту секторальної підтримки Національного університету «Львівська політехніка». Станом на сьогодні, це проміжні результати, - додав т.в.о. директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук. - Для нашої області, яка є прикордонним регіоном, актуальність вирішення проблеми забезпечення регіональної економіки якісними професійними кадрами особливо висока».

Так, за результатами анкетування встановлено, що середній рівень зайнятості випускників у Львівській області становить 77 %, частка осіб, працевлаштованих за фахом – 81 %. На умовах офіційної, задекларованої праці зайнято 79 % випускників, 95 % з них працюють у статусі найманого працівника протягом першого року після завершення навчання.

Середній рівень доходу випускника від найманої праці складає 7 000 грн. Найвищі показники доходів демонструють електрогазозварники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, кухарі. Рівень задоволення випускників якістю здобутої робітничої професії у ЗПТО складає майже 92 %. Лише 6,8 % осіб не змогли однозначно відповісти на це запитання. Найвищий рівень працевлаштування за фахом, за оцінками випускників, зафіксовано для офіціантів, барменів, кухарів, кравців, закрійників, перукарів, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Робота здійснена у межах реалізації Проєкту регіонального розвитку «Моніторинг реалізації інтелектуального потенціалу випускників закладів вищої освіти і закладів професійно-технічної освіти прикордонного регіону: соціальне партнерство, державне і регіональне замовлення». Ініціатор Проєкту – департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівщина – друга в Україні за кількістю заяв на навчання за регіональним замовленням Львівщина – друга в Україні за кількістю заяв на навчання за регіональним замовленням Опубліковано: Середа, 06 листопада 2019 Сьогодні, 6 листопада, відбулось засідання Регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації. Серед учасників засідання – перший заступник голови Василь Лозинський, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, заступник голови Львівської обласної ради Юрій...

Переглядів: 445 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Відбулися збори трудових колективів ВПУ № 71 м. Кам‘янка-Бузька та Сокальського професійного ліцею Відбулися збори трудових колективів ВПУ № 71 м. Кам‘янка-Бузька та Сокальського професійного ліцею Опубліковано: П`ятниця, 03 січня 2020 Сьогодні, 3 січня, відбулися збори трудових колективів Вищого професійного училища № 71 м. Кам‘янка-Бузька та Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей». Основним питанням порядку денного було визначення кандидата на посаду керівника закладу професійної освіти. Претенденти...

Переглядів: 1544 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook