Період публікації:

від

до

Категорія:

На Форумі учасників пілотного експерименту НУШ «Агенти змін» підвели підсумки перших 2 років проекту

Опубліковано: П`ятниця, 29 листопада 2019 

min
max

У четвер, 28 листопада, у Києві відбувся Форум учасників пілотного експерименту НУШ «Агенти змін» під головуванням Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Форум зібрав сотні освітян з усіх регіонів країни та став платформою для обговорення актуальних питань, пов'язаних зі шкільною реформою. У роботі форуму взяла участь чисельна делегація педагогів та управлінців із шкіл Львівщини, на базі яких третій рік поспіль тривають пілотні проекти НУШ.

«Ті правильні речі, які були розпочаті, не мають зупинятися», - зауважила Міністерка. Крім того, Ганна Новосад навела статистику – 2/3 опитаних батьків зазначають, що дітям подобається ходити до школи.

На Форумі Міністерка також презентувала новостворену установу – Український інститут розвитку освіти, розказала, чим займатимуться його фахівці, як він впливатиме на роботу вчителів та освіту учнів, а також представила керівника. Ним став Вадим Карандій, який до цього очолював Український центр оцінювання якості освіти.

«Завдання інституту – з часом перейняти на себе ключові блоки з впровадження НУШ. Перше – зміст. Щоб ми не готували державний стандарт якимось різноманітними, різноплановими групами, намагаючись посеред року знайти експертів. Хочеться перейти на системний підхід. Друге – професійний розвиток вчителів. Це має бути стабільною, системною роботою інституту», - розповіла Міністерка.

Також Міністерка на Форумі зазначила, що у 2020 році МОН зосередить роботу на впровадженні педагогіки партнерства, забезпеченні якості підручників, забезпеченні навчальними матеріалами вчителів НУШ.

Додатково зазначаємо, що в Україні 125 шкіл є учасниками пілотного експерименту НУШ, з яких 9 – у Львівській області.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень «Вода. Подорож краплинки» Тиждень «Вода. Подорож краплинки» Опубліковано: Вівторок, 03 грудня 2019 Тиждень в нушенят Бориславської санаторної школи-інтернат виявився дуже цікавим, бо вивчали дуже багато цікавого про воду і її значення у природі та житті людини. Класний керівник Пехів Роксолана Тарасівна розказала казку «Подорож краплинки» . Разом з першокласниками відтворили цю подорож, у вигляді...

Переглядів: 155 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Навчальний місяць на тему"Зміни" в нушенят 2 класу Навчальний місяць на тему"Зміни" в нушенят 2 класу Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 Цікаво промайнув навчальний місяць на тему"Зміни" в нушенят 2 класу БЗСШ-інтернату. Протягом місяця діти разом з вчителями Романів Н. В. та Галишин О. І. обговорювали такі теми: "Особливості життя рослин і тварин у різні пори року", " Обертання Землі навколо Сонця", "Погода та її елементи", " Людське...

Переглядів: 212 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook