Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів природничих предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

Опубліковано: П`ятниця, 22 листопада 2019 

min
max

21 листопада 2019 року на базі Львівського вищого професійного  училища технологій та сервісу відбувся обласний семінар викладачів природничих предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Впровадження SТЕМ-освіти: від теорії до практики на уроках хімії та біології в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 46 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області; методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць Мирослава.

     Мета семінару – впровадження SТЕМ-освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1.1. Впровадження SТЕМ-освіти: від теорії до практики.

1.2. Аналіз результатів перевірних контрольних робіт серед учнів першого курсу з хімії та аналіз типових помилок.

1.3. Залучення учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до складання державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. (Доповідач – Мирослава Тимоць, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

2. STEM-освіта – вимога сучасності. (Доповідач – Ірина Фещак, викладач хімії Червоноградського гірничо-будівельного професійного ліцею).

3. Підвищення інтересу до навчання через елементи STEM-освіти на уроках хімії. (Доповідач – Стефанія Іватьо, викладач хімії Львівського вищого професійного училища транспортних технологій та сервісу).

4. Використання емоційних прийомів у STEM-освіті для мотивації навчальної діяльності учнів. (Доповідач – Галина Романів, викладач біології Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова).

5. Використання  елементів STEM-освіти на уроках хімії.  (Доповідач – Марія Короляк, викладач хімії Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування).

6. Впровадження елементів STEM-освіти на уроках хімії під час вивчення теми «Загальні поняття про біологічно активні речовини». (Доповідач – Галина Кучер, викладач хімії Сокальського професійного ліцею).

7. Проблемне навчання на уроках хімії – крок до STEM-освіти. (Доповідач – Оксана Шувар, викладач хімії ВПУ № 29 м. Львова).

8. Використання предметних компетентностей у навчально-виховному процесі на уроках хімії та біології. (Доповідач – Світлана Гвоздецька, викладач хімії Бориславського професійного ліцею).

9. Формування здоров’язберігаючих  компетентностей на уроках біології. (Доповідач – Галина Жуковська, викладач біології ВПУ № 19 м. Дрогобича).

10. Формування ключових і предметних компетентностей на уроках хімії. (Доповідач – Тетяна Чисельська,  викладач хімії ВПУ № 19 м. Дрогобича).

11. Актуалізація предметних компетентностей на уроках хімії з використанням проектних технологій навчання. (Доповідач – Галина Сікора, викладач хімії ВПУ № 34 м. Стрий).

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020 Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту  “Успішна жінка”. Книга зі статтею...

Переглядів: 709 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 На виконання Указу Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти...

Переглядів: 448 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook