Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Вівторок, 12 листопада 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проєктів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 25 жовтня – 25 листопада – підсумкова виставка ХІ Міжнародного пленеру іконописців у Новиці «Псалми».
 • 8 листопада – 8 грудня – виставка Романа Романишина. Перехрестя.

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проєкту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

 • 12 листопада о 17:00 год. – в рамках святкування пам’яті А. Шептицького – тематична екскурсія «Портретна галерея родини Шептицьких у збірці НМЛ».
 • 13 листопада – тематична екскурсія для дітей «Розвиток української писемності».

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 24 жовтня – 24 листопада – відкриття виставки Остапа Патика.
 • 13 листопада – в межах освітньої програми «Музейна педагогіка» – музейний урок з української мови «Музейна абетка».
 • 13 листопада – в межах мистецької програми «Музейна майстерня» – майстер-клас з друку гравюри.
 • 14 листопада – в межах освітньої програми «Музейна педагогіка» – музейний урок з української мови «Загублені частини мови».
 • 14 листопада – в межах мистецької програми «Музейна майстерня» – майстер-клас з друку гравюри.
 • 15 листопада – в межах освітньої програми «Музейна педагогіка» – музейний урок з української мови «Музейна абетка».
 • 17 листопада – в межах дитячої програми з відзначення пам’яті Митрополита Андрея – майстер-клас для дітей 7-11 років зі створення власного коміксу про життя Андрея Шептицького.

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

 • 7 жовтня – 15 листопада – виставка «Графіка Євгена Понагайби».

на базі Художньо-меморіального музею О. Новаківського:

В рамках заходів до дня пам’яті Митрополита А. Шептицького:

 • 17 листопада о 15:00 год. – кураторська екскурсія «Вплив митрополита Андрея Шептицького на творчий і життєвий шлях Олекси Новаківського».
 • 24 листопада о 15:00 год. – лекція «Митрополит Андрей Шептицький у творчій долі Олекси Новаківського та діяльності його мистецької школи».
 • 15 грудня о 17:00 год. – мистецький вечір в рамках проекту «Відроджуючи традиції Мистецької школи О. Новаківського», приурочений до іменин Митрополита Андрея.

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 19 грудня 2019 В рамках низки науково-освітніх проєктів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 13 грудня – 23 лютого – «Корнило Устиянович: художник українського відродження в Галичині» (до 180-річчя від дня народження). В рамках науково-освітніх програм...

Переглядів: 574 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 06 грудня 2019 В рамках низки науково-освітніх проєктів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 8 листопада – 8 грудня – виставка Романа Романишина. Перехрестя. 13 грудня – 20 лютого – «Корнило Устиянович: художник українського відродження в Галичині» (до 180-річчя...

Переглядів: 669 Коментарів: 0

Виховання
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook