Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкриття «POLIMIN HUB»

Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 

min
max

10 жовтня 2019 року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкритий «POLIMIN HUB» , що започаткувало партнерство між навчальним закладом та ТОВ «Фомальгаут – Полімін», яке є лідером на ринку будівельної індустрії України.

В роботі конференції взяли участь представники компанії «Фомальгаут – Полімін», департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, НМЦ ПТО Львівської області, бізнес-структур, роботодавців, навчальних закладів будівельного профілю України.

Програма декларування співпраці передбачила наступні заходи: панель технологічного  партнерства (представлення компанії «Фомальгаут – Полімін» та її стратегія, перемовини з питань збереження та формування трудового потенціалу регіону, розвитку молодіжного стартапства, просвітництва з енергоефективності), знайомство з матеріалами компанії «Фомальгаут – Полімін», проведення майстер – класу, а також ділові перемовини учасників конференції.

 В ході конференції відбувся діалог влади, бізнесу і освіти з питань розвитку професійно-технічної освіти та соціального партнерства, в якому взяли участь: комерційний директор компанії «Фомальгаут – Полімін» Богдан Рублюк, керівник відділу освітнього маркетингу ТОВ «Фомальгаут – Полімін» Наталя Проценко, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  Ігор Гайдук,  представник  департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олена Грицак, директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Володимир Адашинський.

Проект ТОВ «Фомальгаут – Полімін» -  це відкритий та доступний навчально-технологічний простір, який мобільно реагує на інновації в сфері будівництва, запити  здобувачів освіти, пропонуючи навчання на компетентнісній основі.  Проект має  різновекторні види діяльності і орієнтований  на створення української моделі Центру професійної досконалості. Співпраця з професійно-технічним закладом передбачає реалізацію партнерства в професійному розвитку особи та її життєвих навичок. Соціально-просвітницький проект має намір об’єднати тих, хто прагне якісного життя і хоче бути успішним. Саме таку мету має створений  «POLIMIN  HUB» на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

 Семінар – практикум «Робота в  навчально-практичних центрах на засадах компетентнісного підходу  серед майстрів виробничого навчання та викладачів з орієнтацією на ефективну професійну діяльність» Семінар – практикум «Робота в навчально-практичних центрах на засадах компетентнісного підходу серед майстрів виробничого навчання та викладачів з орієнтацією на ефективну професійну діяльність» Опубліковано: Четвер, 05 березня 2020 04 березня 2020 року у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» на базі навчально-практичного центру «TRIORA» та «POLIMIN – HUB» відбувся семінар – практикум  «Робота в  навчально-практичних центрах на засадах компетентнісного підходу  серед майстрів виробничого навчання та викладачів...

Переглядів: 550 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Захист випускних кваліфікаційних робіт за професією «Манікюрник, візажист, візажист-стиліст» у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт за професією «Манікюрник, візажист, візажист-стиліст» у Стрийському ВХПУ Опубліковано: Четвер, 05 березня 2020 28 лютого у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт учнів за професією «Манікюрник, візажист, візажист-стиліст». Під керівництвом майстра в/н Оксани Грещук дівчата створили чудові образи, в яких вміло застосували свої професійні навички і творчий...

Переглядів: 535 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook