Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 9 травня – 9 червня – Малярство: Віктор Москалюк, Михайло Демцю, Борис Буряк.
 • 6 червня – 21 липня – виставка художньої кераміки Оксани Чепурної «Моє Трипілля».

В рамках науково-освітніх програм «Національний музей і молодь», «Школа і музей – працюємо разом» та проекту «Церковно-календарний рік в українському мистецтві (на прикладі пам’яток із фондів НМЛ)» (пр. Свободи, 20):

Програма Барокових канікул в НМЛ – 2019!

 • 10 червня – екскурсія-гра « Що таке бароко?» на основі збірки музею та майстер-клас «Декоруємо Ангела бароковими орнаментами» (дерев’яна основа ангела, акрил, імітація золота).
 • 11 червня – тематична екскурсія «Майстри українського бароко – Іван Руткович та Йов Кондзелевич». Розгадуємо кросворд про Богородчанський іконостас.
 • 11 червня – майстер-клас «Робимо копію ікони «Спас Нерукотворний» Богородчанського іконостасу Йова Кондзилевича» (ґрунтована основа, олійні фарби, імітація золота).
 • 12 червня – тематична екскурсія «Вивчаємо барокову сакральну скульптуру – Іоана Георга Пінзеля та представників Львівської школи скульптури». Робимо замальовки.
 • 12 червня – майстер-клас «Ліпимо скульптуру з глини».
 • 13 червня – тематична екскурсія «Знайомство з бароковим портретом».
 • 13 червня – майстер-клас «Малюємо автопортрет з власними атрибутами-символами» (папір, гуаш, а також олівці, ручки на вибір автора).
 • 14 червня – тематична екскурсія «Спас виноградна лоза – популярний сюжет в період бароко»
 • 14 червня – майстер-клас «Ікона на склі «Спас виноградна лоза»». Конкурс на найкращий щоденник «Літні канікули в НМЛ – 2019». Святкове завершення «Барокових канікул в НМЛ – 2019».

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 22 травня – 20 червня – відкриття виставки скульптури Еммануіла Миська до 90-ліття від дня народження.
 • 12 червня – музейний квест «Види мистецтва» (в експозиції «Українське мистецтво ХХ століття»).
 • 12 червня – майстер-клас з друку гравюри (за мотивами графічних творів українських митців Л. Геца, Я. Музики, В. Кричевського).
 • 15 червня – в межах проекту «Еммануїл Мисько і сучасний простір» – майстер-клас зі створення скульптури (за мотивами творів Е. Миська).

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Четвер, 19 грудня 2019 В рамках низки науково-освітніх проєктів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 13 грудня – 23 лютого – «Корнило Устиянович: художник українського відродження в Галичині» (до 180-річчя від дня народження). В рамках науково-освітніх програм...

Переглядів: 624 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 06 грудня 2019 В рамках низки науково-освітніх проєктів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 8 листопада – 8 грудня – виставка Романа Романишина. Перехрестя. 13 грудня – 20 лютого – «Корнило Устиянович: художник українського відродження в Галичині» (до 180-річчя...

Переглядів: 705 Коментарів: 0

Виховання
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook