Період публікації:

від

до

Категорія:

Урок фізкультури на шкільному майданчику

Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 

min
max

Класними керівниками 3-го і 4-го класів Бориславської ЗСШ-інтернату -Уніят І.З. і Пехів Р. Т. було проведено спільний урок з фізкультури на тему: "Футбол".

Найважливішими  завданнями, що вирішувались на уроці  - це розвиток  в учнів загальної витривалості засобами фізичної культури, оновлювали рухову пам’ять шляхом повторення отриманих навичок й умінь під час попередніх уроків; виховання  морально-вольових якостей: дружби, взаємодопомоги, зібраності, організованість, уваги і вимогливості до себе та відповідальність за свою команду; формування  компетентнісного ставлення до здорового способу життя. Урок пройшов дуже цікаво.  

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Збори трудового колективу Збори трудового колективу Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 7 червня 2019 р в КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст» відбулися збори трудового колективу, на порядку денному яких було одне питання, а саме: звіт адміністрації школи. Директор школи Громик О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи Піхота М.П., заступник...

Переглядів: 1017 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Математичні перерви Математичні перерви Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Щоб провести час на перерві цікаво, весело  вчитель математики Бориславської ЗСШ-інтернату Стельмахович Д.М. практикує «математичні перерви», під час яких учні різних класів в кабінеті математики розв’язують логічні задачі, розгадують математичні ребуси, проходять цікаві міні-квести.

Переглядів: 339 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook