Період публікації:

від

до

Категорія:

Працівників дошкільної освіти запрошують до участі у тренінгу за програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»

Опубліковано: П`ятниця, 24 травня 2019 

min
max

Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян. Навчання вже пройшли понад 7 500 педагогів. 19 червня у Києві відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку».

Тренінг відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52д (Інститут педагогіки), 418 ауд, 10:00-17:00. Попередня реєстрація на тренінг обов’язкова – на сайті Освітня платформа «Критичне мислення» у розділі «Найближчі тренінги». Телефон для запитань: 095 534 09 81, Олена. На сайті є програма тренінгу, умови участі, як дістатися й усі деталі.

Тренінг проводять автори-розробники й тренери-практики Наталія Гавриш та Ірина Баранова. Усі учасники отримають іменні сертифікати професійного розвитку – 8 годин навчання. Організатори не покривають витрат на проїзд та навчання на тренінгу.

За програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» вже працюють понад 700 дитячих садочків. Вона має повне методичне забезпечення з грифом МОН: парціальну програму, методички для педагогів та комплекти дидактичних матеріалів для дітей. Включена у рекомендовані. Матеріали програми апробовано для дітей 4-го, 5-го, 6-го років життя, вони є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку. Навчання відбувається, зокрема, через самостійне дослідження малечею власної поведінки в побуті, що дає змогу усвідомити зміни, що відбуваються, та які є необхідними. Передбачені програмою курсу дії спрямовані на покращення стосунків між дітьми та іншими людьми, підтримку морального і психологічного клімату в групі, розумне споживання енергії та води, зменшення витрат сировини, зміцнення власного здоров’я тощо. Досвід показує, що втілення програми у роботу ДНЗ сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками.

Програма побудована на інноваційних педагогічних концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних від традиційного навчання. Ця модель передбачає впровадження елементів стратегії Нової української школи – педагогіки партнерства, інтегрованого навчання, розвитку критичного мислення дітей. Це, своєю чергою, забезпечує поєднання дошкільної освіти в дошкільному закладі та початкової освіти у школі. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний одноденний практичний тренінг, який допоможе набути нових професійних навичок й умінь, необхідних для втілення програми. Учасники тренінгів знайомляться зі структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації.

Немає коментарів

Схожі статті:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян, зокрема практичні тренінги для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів та методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Більше як 700 садочків...

Переглядів: 245 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку Опубліковано: П`ятниця, 13 вересня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян. Навчання вже пройшли понад 7 500 педагогів. Зокрема, 18 вересня у Києві відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою...

Переглядів: 293 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook