Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса»

Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 

min
max

18 травня 2019 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» (до 110-ої річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича), які відбулися у Покутсько-Буковинських Карпататах на Терношорській Ладі, унікальному скельному комплексі, українському Стоунхенджі.
У 2019 році минає 110 років від дня народження українського поета, прозаїка, перекладача Богдана Ігоря Антонича. Згідно з Постановою ВРУ № 2654-VІІІ від 18 грудня 2018 року «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» Ставропігійське ВПУ м. Львова провело ІІІ Поетичні читання, присвячені 110-ій річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича.
Богдан Ігор Антонич самобутній поет світового рівня. Поет високої культури письма, органічно поєднав у своїх творах поетичний світ української міфології з модерними стильовими площинами тогочасної європейської лірики, зокрема сюрреалізму, вміло синтезував глибокий ліризм в осмисленні світу й людини з філософськими проблемами буття. Збагатив українську лірику величними образами космосу, урбаністичною тематикою, тонким мистецтвом звукової інструментовки вірша. Поєднав реалістичні й сюрреалістичні мотиви, оригінально осмислив єдність матерії й образу, пантеїзм і мистецтво.
Нагадуємо, проект «Поетичні читання» діє у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище» з 2017 року і спрямований на ознайомлення зі спадщиною поетів, репресованих за тоталітарної радянської системи. Так, у 2017 році відбулися І Поетичні читання на горі Маківці (Карпати, Високі Бескиди), присвячені річниці від дня народження Василя Стуса; у 2018 році – ІІ Поетичні читання на Писаному Камені (Буковинські Карпати) до 120-річчя від дня народження Євгена Плужника; у 2019 році – ІІІ Поетичні читання на Терношорській Ладі до 110-річчя від дня народження Богдана Ігоря Антонича.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін. Учні ...

Переглядів: 1010 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Співпраця – шлях до успіху! Співпраця – шлях до успіху! Опубліковано: Середа, 05 Червня 2019 Стрийське ВХПУ вже багато років успішно співпрацює з підприємцями міста Стрия та Стрийського району. Співпраця закладу освіти із  роботодавцями передбачає підготовку висококваліфікованих робітників згідно кваліфікаційної характеристики за професією «Живописець». Знання, вміння, навички, застосування...

Переглядів: 257 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook