Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні закладів профтехосвіти змагалися у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 

min
max

17 травня працівниками Львівського державного Будинку техніки проведено територіальні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва.

Учасниками змагань були 8 роїв від закладів професійно-технічної освіти м. Львова, а саме: рій «Нескорені» Львівського ВПУ дизайну та будівництва, рій «Замківчани» Львівського ВПУ технологій та сервісу, рій «Ставропігійці» Ставропігійського ВПУ, рій «Патріот» Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг, рій «Українці» Львівського вищого професійного політехнічного училища, рій «Соколята» Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва, рій «Юні леви» Львівського ВПУ побутового обслуговування, рій «Весела чота» Міжрегіонального ВПУ автомобільного транспорту та будівництва м. Львова.

Благословив проведення заходу отець Петро.

На урочистому відкритті виступили: директор ЛВПУДБ Адашинський Володимир Йосипович; директор Львівського державного Будинку техніки Івашкевич Лілія Михайлівна; майор 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, захисник Луганського аеропорту Сегейда Роман Степанович.

Сьогодні найактуальніше та найважливіше місце в освіті займає патріотичне виховання, яке сприяє формуванню та становленню Єдиної Нації і Єдиної України.

Згідно Положення про гру учасники випробовували свої сили у різних конкурсах, а саме: «Парад команд» («Впоряд»), «Смуга перешкод» з різними етапами, «Кращий кашовар», «Перетягування линви», «Відун», «Візитка рою», конкурс звітів «Добре Діло» та ін. Рої-учасники продемонстрували високий рівень підготовки, були дуже активними і з захопленням брали участь у змаганнях.

За результатами конкурсу «Парад команд» I місце зайняли учні ЛВПУТСП, II місце посіли учні ЛВПУПО, III місце здобули учні ЛВПУТС, які скеровуються на участь у Міському Святі Героїв, яке відбудеться наприкінці травня у м. Львові.

За результатами змагань І місце зайняв рій «Нескорені» ЛВПУДБ, II місце здобув рій «Замківчани» ЛВПУТС, III місце посів рій «Ставропігійці» Ставропігійського ВПУ.

Поділилися враженнями від заходу незалежні судді: Набитович Михайло Васильович - заступник директора Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді; Деленко Марія Андріївна – завідувач відділом національно-патріотичного виховання Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

Учасники змагань нагороджені грамотами Львівського державного Будинку техніки.

Переможець територіального змагання – рій «Нескорені» ЛВПУДБ – готується до першого етапу гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться на турбазі «Карпати» в с. Кам'янка Сколівського району.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва за сприяння у проведенні заходу.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині пройшов І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») На Львівщині пройшов І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Опубліковано: Понеділок, 03 Червня 2019 28-30 травня під егідою директора департаменту освіти і науки ЛОДА Мандзій Л.С. проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на турбазі «Карпати» Сколівського району. Організатори змагань: департамент освіти і науки ЛОДА, Львівський державний Будинок...

Переглядів: 549 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Опубліковано: П`ятниця, 24 травня 2019 З метою виховання молоді України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних, духовних моральних цінностей 22 травня працівниками Львівського державного Будинку техніки проведено територіальні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»...

Переглядів: 691 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook