Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор»

Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 

min
max

16 травня  2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради  відбувся  обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку  напрямків туризму у місті Львові та Львівській області».

У семінарі взяли участь:Марина Якушева, начальник відділу маркетингу та промоцій управління туризму та курортів Львівської ОДА, працівники Львівської міської ради: Ліна Остапчук, Ганна Кіцілінська, Оксана Споляк, Лідія Федчук, методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Галина Сердюк, представники  7 навчальних закладів Львівської області, в яких готуються  ці професії.

За планом роботи розглянуті наступні і питання:

1.Вітальне слово.

Ліна Остапчук, начальник управління туризму Львівської міської ради.

2. Вступне слово.

Галина Сердюк, методист НМЦ ПТО у Львівській області.

 

3.Розвиток туризму у місті Львові.

Доп. Ганна Кіцілінська, головний спеціаліст відділу розвитку індустрії гостинності управління туризму Львської міської ради.

4.Конференц–туризм - важливий напрямок розвитку  туризму у м. Львові.

Доп. Оксана Споляк, заступник директора ЛКП «Львівське конференц-бюро».

5. Розвиток туризму у Львівській області.

Доп. Марина Якушева, начальник відділу маркетингу та промоцій управління туризму та курортів Львівської ОДА.

6.Сучасні підходи до підготовки у закладах професійної освіти майбутніх фахівців туристичної сфери (досвід, проблеми та їх вирішення):

Доп. Юськів Марія, методист Олеського професійного ліцею;

Калініченко Віра, старший майстер Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу,

Відбувся обмін досвідом роботи з теми семінару.

Учасники семінару були одностайні в тому, що налагоджена і удосконалена тісна співпраці з працівниками Львівської міської ради, роботодавцями туристичної галузі сприяє інтеграції у навчальний процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти  усіх інновацій, підвищує професійну компетентність педагогів, підвищує рівень підготовки важливих для  України професій  туристичної сфери.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020 Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту  “Успішна жінка”. Книга зі статтею...

Переглядів: 789 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 На виконання Указу Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти...

Переглядів: 505 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook