Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор»

Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 

min
max

16 травня  2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради  відбувся  обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку  напрямків туризму у місті Львові та Львівській області».

У семінарі взяли участь:Марина Якушева, начальник відділу маркетингу та промоцій управління туризму та курортів Львівської ОДА, працівники Львівської міської ради: Ліна Остапчук, Ганна Кіцілінська, Оксана Споляк, Лідія Федчук, методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Галина Сердюк, представники  7 навчальних закладів Львівської області, в яких готуються  ці професії.

За планом роботи розглянуті наступні і питання:

1.Вітальне слово.

Ліна Остапчук, начальник управління туризму Львівської міської ради.

2. Вступне слово.

Галина Сердюк, методист НМЦ ПТО у Львівській області.

 

3.Розвиток туризму у місті Львові.

Доп. Ганна Кіцілінська, головний спеціаліст відділу розвитку індустрії гостинності управління туризму Львської міської ради.

4.Конференц–туризм - важливий напрямок розвитку  туризму у м. Львові.

Доп. Оксана Споляк, заступник директора ЛКП «Львівське конференц-бюро».

5. Розвиток туризму у Львівській області.

Доп. Марина Якушева, начальник відділу маркетингу та промоцій управління туризму та курортів Львівської ОДА.

6.Сучасні підходи до підготовки у закладах професійної освіти майбутніх фахівців туристичної сфери (досвід, проблеми та їх вирішення):

Доп. Юськів Марія, методист Олеського професійного ліцею;

Калініченко Віра, старший майстер Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу,

Відбувся обмін досвідом роботи з теми семінару.

Учасники семінару були одностайні в тому, що налагоджена і удосконалена тісна співпраці з працівниками Львівської міської ради, роботодавцями туристичної галузі сприяє інтеграції у навчальний процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти  усіх інновацій, підвищує професійну компетентність педагогів, підвищує рівень підготовки важливих для  України професій  туристичної сфери.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів природничих предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів природничих предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області Опубліковано: П`ятниця, 22 листопада 2019 21 листопада 2019 року на базі Львівського вищого професійного  училища технологій та сервісу відбувся обласний семінар викладачів природничих предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Впровадження SТЕМ-освіти: від теорії до практики на уроках хімії та біології в закладах...

Переглядів: 1367 Коментарів: 0

Профтехосвіта

З Днем захисника  України! З Днем захисника України! Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 11 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведений виховний захід « З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Гриценко П.О. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Учасники гуртка художньої...

Переглядів: 199 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook