Період публікації:

від

до

Категорія:

Результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно- технічної) освіти з професії «Маляр»

Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 

min
max

З 14 по 16 травня 2019 р. у  Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно- технічної) освіти з професії «Маляр», у якому брали участь переможці II етапу конкурсу з 23 регіонів України.
Львівську область представляв учень ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» Кузьма Орест (майстер виробничого навчання Ковальчин Марія Миколаївна, викладачі професійно-теоретичної підготовки: Габа Леся Василівна, Луб Надія Іванівна).
Конкурс складався з теоретичного та практичного турів.
В комп'ютерному класі Навчально-практичного центру з професії "Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр" серед учасників конкурсу проходив теоретичний тур, де учні давали відповіді на тестові завдання з предметів "Технологія малярних робіт", "Матеріалознавство", "Електротехніка", "Креслення", "Охорона праці".
Після проходження теоретичного туру конкурсанти перейшли до виконання практичного завдання. В перший день конкурсу учасники підготували основу своєї роботи: поклейка багетів, креслення конкурсного завдання, а 15 травня вони продовжили працювати над виконанням основної частини роботи: шліфування, коригування та фарбування конкурсного завдання у визначених кольорах.
Супроводжуючі особи ознайомились з навчально-практичним комплексом для підготовки з професії «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань», та взяли участь у майстер-класі на тему: «Сучасні технології та інструменти у малярних роботах» .
Конкурсанти показали високі результати виконання практичного завдання. Учасники конкурсу дотримувались вимог з охорони праці, а також організації робочого місця. За ходом практичної роботи учнів слідкувало журі. Всі учні були забезпечені необхідними якісними інструментами та матеріалами. Завдання практичного туру конкурсанти виконували на спеціально підготовлених стендах.
    Перед кожним учасником було відповідальне завдання-довести, що саме він кращий у своїй професії та відстояти честь своєї області, закладу.
Програма конкурсу була насиченою та цікавою.
Учень нашого училища Кузьма Орест здобув почесне ІІ місце.
Пишаємося досягненнями, бажаємо йому подальших творчих злетів, натхнення та здійснення мрій!!!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

З Днем захисника  України! З Днем захисника України! Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 11 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведений виховний захід « З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Гриценко П.О. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Учасники гуртка художньої...

Переглядів: 184 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Осінній Будівельний форум Осінній Будівельний форум Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019 9 жовтня 2019 року на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум. Захід відвідали представники навчального закладу — учні  гр. № 301, 208, 108 у супроводі майстрів виробничого навчання Ігоря Ковальчука, Назара Якимчука, Ярослава Бачинського та ст.. майстра Галини Войтехівької. Участь...

Переглядів: 232 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook