Період публікації:

від

до

Категорія:

Результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно- технічної) освіти з професії «Маляр»

Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 

min
max

З 14 по 16 травня 2019 р. у  Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно- технічної) освіти з професії «Маляр», у якому брали участь переможці II етапу конкурсу з 23 регіонів України.
Львівську область представляв учень ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» Кузьма Орест (майстер виробничого навчання Ковальчин Марія Миколаївна, викладачі професійно-теоретичної підготовки: Габа Леся Василівна, Луб Надія Іванівна).
Конкурс складався з теоретичного та практичного турів.
В комп'ютерному класі Навчально-практичного центру з професії "Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр" серед учасників конкурсу проходив теоретичний тур, де учні давали відповіді на тестові завдання з предметів "Технологія малярних робіт", "Матеріалознавство", "Електротехніка", "Креслення", "Охорона праці".
Після проходження теоретичного туру конкурсанти перейшли до виконання практичного завдання. В перший день конкурсу учасники підготували основу своєї роботи: поклейка багетів, креслення конкурсного завдання, а 15 травня вони продовжили працювати над виконанням основної частини роботи: шліфування, коригування та фарбування конкурсного завдання у визначених кольорах.
Супроводжуючі особи ознайомились з навчально-практичним комплексом для підготовки з професії «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань», та взяли участь у майстер-класі на тему: «Сучасні технології та інструменти у малярних роботах» .
Конкурсанти показали високі результати виконання практичного завдання. Учасники конкурсу дотримувались вимог з охорони праці, а також організації робочого місця. За ходом практичної роботи учнів слідкувало журі. Всі учні були забезпечені необхідними якісними інструментами та матеріалами. Завдання практичного туру конкурсанти виконували на спеціально підготовлених стендах.
    Перед кожним учасником було відповідальне завдання-довести, що саме він кращий у своїй професії та відстояти честь своєї області, закладу.
Програма конкурсу була насиченою та цікавою.
Учень нашого училища Кузьма Орест здобув почесне ІІ місце.
Пишаємося досягненнями, бажаємо йому подальших творчих злетів, натхнення та здійснення мрій!!!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін. Учні ...

Переглядів: 1042 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Співпраця – шлях до успіху! Співпраця – шлях до успіху! Опубліковано: Середа, 05 Червня 2019 Стрийське ВХПУ вже багато років успішно співпрацює з підприємцями міста Стрия та Стрийського району. Співпраця закладу освіти із  роботодавцями передбачає підготовку висококваліфікованих робітників згідно кваліфікаційної характеристики за професією «Живописець». Знання, вміння, навички, застосування...

Переглядів: 271 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook