Період публікації:

від

до

Категорія:

Великодні забави для дітей (фото)

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 

min
max

2 травня 2019 року учні КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» взяли участь у святі-фестивалі «Великодні забави для дітей – 2019».

Минулорічні переможці ліцею «Просвіта», ознайомили усіх зі святкуванням Великодня на Буковині. Також діти брали участь у конкурсі, водили гаївки, танцювали, грали в ігри, а ще могли насолодитися виступами телевізійного театру «Юрашки» та співака Романа Скорпіона.

Немає коментарів

Схожі статті:

Конфлікт і спілкування (фото) Конфлікт і спілкування (фото) Опубліковано: Четвер, 16 січня 2020 4 грудня 2019 року учні  КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» на тренінговому занятті  «Конфлікт і спілкування» визначали поняття «конфлікт», чому виникають конфлікти, про їх наслідки, говорили про толерантне відношення один до одного. Виконували...

Переглядів: 489 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Педагогічна рада в школі Педагогічна рада в школі Опубліковано: Четвер, 16 січня 2020 16.01.2020 року в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» пройшло засідання педагогічної ради, де розглядалося актуальне питання шкільної STEAM i STEAM – освіти та роль практичного психолога в НУШ.

Переглядів: 508 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook