Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львівському кооперативному коледжі провели олімпіаду з фінансово-економічних дисциплін

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 

min
max

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права в рамках проведення Тижня циклової комісії організували та провели олімпіаду з фінансово-економічних дисциплін серед студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Метою олімпіади було виявити обдарованих студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Участь в олімпіаді взяли студенти першого, другого і третього курсів. Олімпіада проводилась у два етапи. Голова циклової комісії Михайло Голубка ознайомив учасників з порядком проведення заходу.

Під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності. Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, креативно підійшли до виконання поставлених завдань.

Фахове журі, яке складалось з викладачів циклової комісії та представників адміністрації коледжу, виставили та підраховували бали за виконані завдання. Було відзначено високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, визначено переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати олімпіади.

Заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Ігор Леськів привітав учасників олімпіади та їх наставників, побажав усім подальшого творчого натхнення, нових злетів, а переможців нагородив грамотами та подяками.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та перемог у майбутніх інтелектуальних змаганнях.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права пройшла обласна студентська олімпіада з історії України У Львівському кооперативному коледжі економіки і права пройшла обласна студентська олімпіада з історії України Опубліковано: Понеділок, 10 Червня 2019 Нещодавно на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів історії ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулася ХХІХ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів...

Переглядів: 421 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студенти Львівського кооперативного коледжу – учасники олімпіади з економічних дисциплін Студенти Львівського кооперативного коледжу – учасники олімпіади з економічних дисциплін Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь в Олімпіаді з економічних дисциплін серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Західної України, яка проходила на базі Львівського національного...

Переглядів: 234 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook