Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львівському кооперативному коледжі провели олімпіаду з фінансово-економічних дисциплін

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 

min
max

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права в рамках проведення Тижня циклової комісії організували та провели олімпіаду з фінансово-економічних дисциплін серед студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Метою олімпіади було виявити обдарованих студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Участь в олімпіаді взяли студенти першого, другого і третього курсів. Олімпіада проводилась у два етапи. Голова циклової комісії Михайло Голубка ознайомив учасників з порядком проведення заходу.

Під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності. Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, креативно підійшли до виконання поставлених завдань.

Фахове журі, яке складалось з викладачів циклової комісії та представників адміністрації коледжу, виставили та підраховували бали за виконані завдання. Було відзначено високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, визначено переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати олімпіади.

Заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Ігор Леськів привітав учасників олімпіади та їх наставників, побажав усім подальшого творчого натхнення, нових злетів, а переможців нагородив грамотами та подяками.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та перемог у майбутніх інтелектуальних змаганнях.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студентка Львівського кооперативного коледжу здобула третє місце на обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки Студентка Львівського кооперативного коледжу здобула третє місце на обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019 На базі Львівського торговельно-економічного університету, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулась XVІІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної...

Переглядів: 90 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студентка Львівського кооперативного коледжу – серед призерів обласної олімпіади з правознавства Студентка Львівського кооперативного коледжу – серед призерів обласної олімпіади з правознавства Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 Нещодавно базі Львівського державного університету внутрішніх справ, у співпраці з Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін, було проведено ІІ етап Обласної олімпіади з правознавства серед...

Переглядів: 235 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook