Період публікації:

від

до

Категорія:

Весняна толока у Золочівській ЗОШ І-ІІ ст.

Опубліковано: Понеділок, 15 квітня 2019 

min
max

Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.

Ситуація з екологією не вельми втішна, тому її потрібно негайно змінювати. А починати виховання відповідального ставлення до природи потрібно з молоді.

У Новосілківській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася весняна толока. Учні та працівники школи долучилися до акцій «Первоцвіти просять захисту», «Майбутнє лісу у наших руках», «Чисті джерела». В рамках акцій було прибрано шкільну територію та прилеглі до неї будівлі, впорядковано клумби, підбілено дерева та кущі, пересаджено вазони. Також була прибрана територія біля меморіального пам’ятника у с. Новосілки, розчищено джерела.

У період місячника довкілля було проведено еколого - натуралістичну екскурсію "Історичне минуле та природня унікальність нашого краю" учителями географії, історії, фізики  та представником еколого-освітнього відділу НПП "Північне Поділля".

Учні Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. також взяли участь у прибиранні території  дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл». Свіже повітря, сонячна погода надихали до роботи, адже кожен з дітей розумів, що чистота та культура починається з кожного з нас.

Немає коментарів

Схожі статті:

Виховний захід на тему «Ми - проти булінгу» Виховний захід на тему «Ми - проти булінгу» Опубліковано: Четвер, 26 вересня 2019 У Новосілківській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся профілактичний виховний захід на тему «Ми - проти булінгу» для учнів 5-9 класів. Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом загострилася проблема насильства, агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми...

Переглядів: 444 Коментарів: 0

Відділи освіти

Квітковий вернісаж у Новосілківській ЗОШ І-ІІ ступенів Квітковий вернісаж у Новосілківській ЗОШ І-ІІ ступенів Опубліковано: Вівторок, 24 вересня 2019 Квіти, квіти… Чарівні квіти, Кольорові, великі й малі… Ви умієте душу зігріти, Бо й самі ви — душа землі. З метою виховання у дітей та учнівської молоді, глибшого розуміння природи, вміння бачити і знаходити неповторні її барви, розуміти мову квітів, поглибити знання з флористики та аранжування,...

Переглядів: 216 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook