Період публікації:

від

до

Категорія:

НРЦ Святого Миколая запрошує на семінар «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення»

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019 

min
max

Шановні колеги,

у комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально- реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Миколая» 18 квітня 2019 року відбудеться семінар  «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення» за участі Консула провідної європейської організації Аутизм Європа, засновника фонду «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко.

Семінар проходить в рамках регіонального туру містами України.
Інна Сергієнко проведе семінар та розповість, як знизити стрес-фактори при перебуванні дитини з РАС в навчальних закладах. Ви дізнаєтеся про вплив стресу на поведінку дитини з РАС в навчальному закладі, що саме може виступити стрес-факторами, а також як допомогти дитині з РАС адаптуватися до навчання в закладах освіти.
Ірина Сергієнко, директор з розвитку Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» поділиться стратегіями мінімізації проблем, які можуть виникнути в дитини з аутизмом при відвідуванні школи. 
Участь у семінарі - безкоштовна. Програма додається.

Усі учасники отримають сертифікат.
Матеріали семінару будуть надіслані на електронну адресу зазначену в реєстрації.

Початок реєстрації учасників 09.00.
Кава-брейк 12.00-12.30*
Тривалість семінару - до 16:00.
Семінар проходитиме за адресою: м. Львів - Брюховичі, вул. Незалежності України, 1, у приміщенні «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Миколая».
Реєстрація обов’язкова за посиланнямhttp://bit.ly/2TRNyGF 
Для зручності, буде організовано довезення та відвезення.
Зранку, о 9.00 автобус чекатиме усіх бажаючих на площі Св. Теодора. Час відправлення 9.15
Детальна інформація та програма знаходиться ТУТ

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Обласний науково-практичний семінар "Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр" Обласний науково-практичний семінар "Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр" Опубліковано: Четвер, 14 лютого 2019 В НРЦ Святого Миколая відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти «Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр». План семінару 1. Реєстрація учасників обласного семінару-практикуму. Відкриття семінару: 2. Привітальне...

Переглядів: 679 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Вітання з Днем Святого Валентина Вітання з Днем Святого Валентина Опубліковано: Четвер, 14 лютого 2019 Сьогодні, у День святого Валентина старшокласники НРЦ Святого Миколая на уроках трудового навчання разом із вчителем Чапай Галиною з великим захопленням виготовляли валентинки — незмінний атрибут цього свята. А згодом із особливим задоволенням дарували ці листівки педагогам, батькам, друзям. Використовувані...

Переглядів: 528 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook