Період публікації:

від

до

Категорія:

НРЦ Святого Миколая запрошує на семінар «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення»

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019 

min
max

Шановні колеги,

у комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально- реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Миколая» 18 квітня 2019 року відбудеться семінар  «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення» за участі Консула провідної європейської організації Аутизм Європа, засновника фонду «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко.

Семінар проходить в рамках регіонального туру містами України.
Інна Сергієнко проведе семінар та розповість, як знизити стрес-фактори при перебуванні дитини з РАС в навчальних закладах. Ви дізнаєтеся про вплив стресу на поведінку дитини з РАС в навчальному закладі, що саме може виступити стрес-факторами, а також як допомогти дитині з РАС адаптуватися до навчання в закладах освіти.
Ірина Сергієнко, директор з розвитку Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» поділиться стратегіями мінімізації проблем, які можуть виникнути в дитини з аутизмом при відвідуванні школи. 
Участь у семінарі - безкоштовна. Програма додається.

Усі учасники отримають сертифікат.
Матеріали семінару будуть надіслані на електронну адресу зазначену в реєстрації.

Початок реєстрації учасників 09.00.
Кава-брейк 12.00-12.30*
Тривалість семінару - до 16:00.
Семінар проходитиме за адресою: м. Львів - Брюховичі, вул. Незалежності України, 1, у приміщенні «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Миколая».
Реєстрація обов’язкова за посиланнямhttp://bit.ly/2TRNyGF 
Для зручності, буде організовано довезення та відвезення.
Зранку, о 9.00 автобус чекатиме усіх бажаючих на площі Св. Теодора. Час відправлення 9.15
Детальна інформація та програма знаходиться ТУТ

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

“Краєзнавча подорож на лоні природи ”Квітуча моя Україна” “Краєзнавча подорож на лоні природи ”Квітуча моя Україна” Опубліковано: Субота, 01 жовтня 2016 У НРЦ Святого Миколая 27 вересня 2016 року вчитель початкових класів Лукачук Ірина Дмитрівна провела нестандартний урок-екскурсію з природознавства “Краєзнавча подорож на лоні природи ”Квітуча моя Україна” метою якого було розширити та систематизувати знання дітей про рослинний світ, ознайомити їх з...

Переглядів: 1112 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Краєзнавчо-туристичний похід “Стежками козацької слави” (фото) Краєзнавчо-туристичний похід “Стежками козацької слави” (фото) Опубліковано: Неділя, 18 вересня 2016 У НРЦ Святого Миколая 13 вересня 2016р учні 4- 10 класів ходили у краєзнавчо-туристичний похід “Стежками козацької слави” в рамках спортивно-патріотичного проекту “Козацькому роду — козацький дух”, Тижня фізкультури та спорту “Козацькому роду нема переводу” та з нагоди Дня фізичної культури і спорту...

Переглядів: 945 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook