Період публікації:

від

до

Категорія:

На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн

Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 

min
max

У 2018 році проведено оптимізацію мережі закладів освіти району, зокрема: призупинено навчально-виховний процес у Гаї-Смоленській ЗОШ І ст., Дубинівській ЗОШ І ст. та Клекотівській ЗОШ І ст., реорганізовано шляхом приєднання Суходільську загальноосвітню школу І ступеня Бродівської районної ради Львівської області, з одночасним припиненням її як юридичної особи, у структурний підрозділ – філію нового опорного навчального закладу «Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Бродівської районної ради Львівської області».

Про це 19 березня під час публічного звіту розповів голова Бродівської районної адміністрації Ігор Криськів.

«Забезпечено в закладах загальної середньої освіти реалізацію Концепції Нової української школи. Вчителі початкових класів, які апробують проект нового Державного стандарту початкової освіти та навчальні матеріали для початкової школи, пройшли підвищення кваліфікації; для учнів початкових класів (1 клас) Нової української школи закуплено: дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп’ютерну техніку (ноутбуки, проектори, ламінатори та екрани) на загальну суму 2 814,4 млн грн», - розповів Ігор Криськів.

З метою формування у навчальних закладах середовища, сприятливого для зберігання здоров’я та забезпечення здорового способу життя, виконано роботи у 21 закладах освіти та 4 ДНЗ району.

У районі створено комунальну установу Інклюзивно ресурсний центр. Запроваджено інклюзивне навчання в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах дітей з особливими освітніми потребами (розширено мережу інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти та інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти).

Низка інноваційних проектів спрямована на вдосконалення виховної роботи у закладах загальної середньої освіти. Зокрема, на рівні шкіл успішно впроваджується проект «Шкільна виховна програма».

Немає коментарів

Схожі статті:

На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019 Завдяки співфінансуванню за рахунок державних та обласних програм на Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів. Про це повідомив 18 березня голова Яворівської РДА Ігор Самардак. «Зокрема, у 2018 році купили 1 спеціальний автобус, який вже із 20 березня, окрім як довезення дітей з особливими потребами...

Переглядів: 302 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Золочівщині створили 220 додаткових місць для дошкільнят На Золочівщині створили 220 додаткових місць для дошкільнят Опубліковано: П`ятниця, 15 березня 2019 Про це 14 березня прозвітував голова Золочівської РДА Володимир Недзельський. «Окрім того, закупили 3 шкільні автобуси загальною вартістю 4 379,8 тис грн. Відтак, 99,6 % учнів охоплено послугою доведення до навчального закладу», - наголосив Володимир Недзельський. Також він зазначив, що в межах...

Переглядів: 304 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook