Період публікації:

від

до

Категорія:

У Буському районі створили три опорні школи

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 

min
max

12 березня про роботу, виконану упродовж 2016-2018 років, прозвітував голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз.

Участь у звіті взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Все, що було зроблено в районі за останні три роки – це праця багатьох людей. І треба твердо пам’ятати, що кошти, які ми вклали в розвиток освіти, культури, медицини та спорту, на перспективу, щоб люди відчули, що не даремно стояли на Майдані і сьогодні боронять нашу землю на східних теренах України», - зазначив Петро Мороз.

Відтак, голова Буської РДА повідомив присутніх про створення на території району трьох загальноосвітніх опорних шкіл. Це – Буська ЗОШ I-III ступенів № 1 у м. Буськ, Красненська ЗОШ I-III ступенів № 1 у смт Красне, а також Олеська ЗОШ I-III ступенів у смт Олесько.

За його словами, вкладення у Буську ЗОШ I-III ступенів № 1 у період з 2016 по 2018 роки загалом становило 28,7 мільйона гривень.

На Красненську ЗОШ I-III ступенів № 1 упродовж чотирьох років скерували фінансовий ресурс у сумі 2,3 млн гривень. 1,2 млн гривень скерували на Олеську ЗОШ I-III ступенів.

Зазначимо, що за ці кошти в опорних школах створили комп’ютерні класи, закупили інтерактивні дошки, встановили інтерактивний комплект, а також обладнали лінгафонний кабінет.

Окрім того, у серпні 2018 року на базі Буської гімназії-інтернату урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр, де надають психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами.

На ремонт скерували 300 000 гривень із районного бюджету, на корекційно-розвиткові заняття – 275 000 гривень із державного бюджету та на обладнання – 250 000 гривень із державного бюджету.

Немає коментарів

Схожі статті:

На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 У 2018 році проведено оптимізацію мережі закладів освіти району, зокрема: призупинено навчально-виховний процес у Гаї-Смоленській ЗОШ І ст., Дубинівській ЗОШ І ст. та Клекотівській ЗОШ І ст., реорганізовано шляхом приєднання Суходільську загальноосвітню школу І ступеня Бродівської районної ради Львівської...

Переглядів: 286 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019 Завдяки співфінансуванню за рахунок державних та обласних програм на Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів. Про це повідомив 18 березня голова Яворівської РДА Ігор Самардак. «Зокрема, у 2018 році купили 1 спеціальний автобус, який вже із 20 березня, окрім як довезення дітей з особливими потребами...

Переглядів: 289 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook