Період публікації:

від

до

Категорія:

Конкурс «Хто зверху?» у Горішненській ЗОШ

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019 

min
max

Магія свята складається з безлічі ледь помітних деталей – зустрічей та усмішок, часу, проведеного з близькими та знайомими, блиску прикрас, відлуння пісень та цікавих конкурсів. Так і шоу «Хто зверху?» у Горішненській ЗОШ І-ІІ ст., присвячене Дню святого Валентина, яке провели учні 6 та 9 класу під керівництвом Ланчут Г.І. та Моцяк Г.Л., розпочалося з невимушеної романтичної обстановки та шумних оплесків найкращим командам хлопців та дівчат. Святково прикрашений клас сприяв піднесеному настрою обох команд та глядачів. Суперники активно брали участь в усіх конкурсах: «Збери літери», «Показуха», «Хто я?», «Я умію», «Бліц-тур».

У школі працювала «Пошта кохання», і кожен мав змогу опустити валентинки до яскравої скриньки, підписавши її заздалегідь певному адресату.

Весело та креативно, з гарним піднесеним настроєм відзначено свято в школі.

Немає коментарів

Схожі статті:

День вишиванки у Горішненській ЗОШ День вишиванки у Горішненській ЗОШ Опубліковано: П`ятниця, 17 травня 2019 16 травня вчителі, батьки та учні прийшли до Горішненської школи у вишиванках, що створило особливо святковий настрій. Вчителі початкових класів та педагог-організатор підготували свято «Вишивка – душа і скарб народу». Учні читали вірші, виконали ряд пісень, танців та інсценівок.

Переглядів: 92 Коментарів: 0

Відділи освіти

Інсценізація казок німецькою мовою у Горішненській ЗОШ Інсценізація казок німецькою мовою у Горішненській ЗОШ Опубліковано: Субота, 11 травня 2019 Нещодавно у Горішненській школі (Миколаївський р-н) відбулась інсценізація казок німецькою мовою: «Der Rattenfänger von Hammeln» та «Die Prinzessin auf der Erbse». Захід проведений з метою популяризації німецької мови, виховання поваги до традицій та культури інших народів, поглиблення знань учнів...

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook