Період публікації:

від

до

Категорія:

Парк шкільних автобусів на Жидачівщині оновили на 7 одиниць

Опубліковано: Четвер, 28 лютого 2019 

min
max

У 2018-2019 навчальних роках організовано освітній простір Нової української школи. З цією метою пройшли курсову перепідготовку вчителі 1-х класів.

Про це 27 лютого розповів голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин під час звіту за підсумками 2018 року.

В межах НУШ через відкриті торги закуплено дидактичний матеріал, комплекти меблів, мультимедійні пристрої та комп’ютерну техніку на суму 3,4 млн грн.

«На базі загальноосвітньої школи № 2 у Жидачеві відкрито інклюзивно-ресурсний центр для дітей із особливими освітніми потребами, де на інклюзивній формі навчання перебувають 11 дітей, ще двоє – у Гніздичівській ОТГ. Новостворений інклюзивно-ресурсний центр, площею 82 кв м, має всі необхідні елементи доступності. Також його обладнали сучасними комп’ютерами», - розповів Василь Татарин.

На закупівлю необхідного обладнання витратили понад 250 тисяч гривень, ще 190 тисяч гривень скерували на проведення ремонтних робіт.

За словами Василя Татрина, за кошти обласного та місцевих бюджетів придбано 1 новий шкільний автобус, на що витрачено 1,6 млн грн. Загалом за 2016-2018 роки в районі оновлено парк шкільних автобусів на 7 одиниць.

В планах на 2019 рік – подальше вдосконалення освітнього середовища шляхом реорганізації малокомплектних шкіл, придбання шкільних автобусів та організації довезення учнів до навчальних закладів із достатньою матеріальною базою.

Немає коментарів

Схожі статті:

На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 У 2018 році проведено оптимізацію мережі закладів освіти району, зокрема: призупинено навчально-виховний процес у Гаї-Смоленській ЗОШ І ст., Дубинівській ЗОШ І ст. та Клекотівській ЗОШ І ст., реорганізовано шляхом приєднання Суходільську загальноосвітню школу І ступеня Бродівської районної ради Львівської...

Переглядів: 309 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019 Завдяки співфінансуванню за рахунок державних та обласних програм на Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів. Про це повідомив 18 березня голова Яворівської РДА Ігор Самардак. «Зокрема, у 2018 році купили 1 спеціальний автобус, який вже із 20 березня, окрім як довезення дітей з особливими потребами...

Переглядів: 305 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook