Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: Понеділок, 04 лютого 2019 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника).

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 13 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш. Ретроспектива» (до 150-річчя від дня народження художника).
 • 5 лютого – в межах програми «Музейна педагогіка» – музейний квест «Українське мистецтво ХХ ст.».
 • 5 лютого – в межах проекту «Музейна майстерня» – майстер-клас із друку гравюри (за мотивами графічних творів українських митців ХХ століття Я. Музики, Л. Геца, М. Яціва).
 • 7 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – лекція «Станіслав Людкевич. Штрихи до портрету». Лекторка – Р. Мисько-Пасічник, старший науковий співробітник МММ Соломії Крушельницької.
 • 8 лютого – в межах програми «Музейна педагогіка» – музейний урок «Реалізм та модернізм в українському живописі та літературі».
 • 9 лютого – в межах проекту «Дитячий музейний клуб» – тематичне заняття «Стиль в мистецтві».
 • 9 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – майстер-клас «Етюди в музеї. Рисунок».
 • 10 лютого – в межах виставкового проекту «Відомий та невідомий Труш. Ретроспектива» – дитячий проект «В гостях у Івана Труша: Художник та його квіти».

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

 • 4 жовтня – 4 лютого – виставка «Українське народна вишивка із збірки Олени та Ольги Кульчицьких» (за матеріалами фондового зібрання НМЛ ім. А. Шептицького).

на базі Художньо-меморіального музею О. Новаківського:

 • 10 лютого – художньо-музичний вечір «Барви музики» на експозиції ХММ О. Новаківського спільно з учнями та педагогами ЛССМШІ ім. С. Крушельницької та студентами ЛНАМ.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи: 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника). В рамках науково-освітніх...

Переглядів: 508 Коментарів: 0

Виховання

Музей історії пожежної справи (фото) Музей історії пожежної справи (фото) Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019 29 січня 2019 року учні 4 класу КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» з класним керівником та вихователем відвідали музей історії пожежної справи. Фаховий екскурсовод провела захоплюючу та пізнавальну екскурсію. Діти ознайомились з історією пожежної...

Переглядів: 81 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook