Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар – тренінг «Диференційоване навчання та викладання» у Червоноградській загальноосвітній школі №12

Опубліковано: П`ятниця, 11 січня 2019 

min
max

03.01.2019 року директором школи Свйонтек Уляною Павлівною, заступником директора Галабурдою Оксаною Володимирівною, вчителем англійської мови Касьян Іриною Василівною для вчителів школи був проведений навчальний семінар – тренінг «Диференційоване навчання та викладання». Учителі мали можливість ознайомитись з поняттями «множинний інтелект», «стилі навчання» з методами та прийомами диференційованого навчання та викладання.

Під час практичної частини кожен учасник тренінгу спробував засвоїти навчальний матеріал за допомогою диференційованих завдань різних стилів сприйняття  (візуального, аудіального, кін естетичного, логічного).

Диференція – як педагогічна відповідь на потреби учнів дає право вибору. У цьому переконались учасники тренінгу виконуючи різні завдання та вправи для сприйняття та засвоєння однієї теми. У підсумку усі бажаючі декламували власні вірші з персоніфікацією, обмінювались думками, чого нового дізнались впродовж тренінгу.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook