Період публікації:

від

до

Категорія:

У Бориславі відкрили навчально-практичний центр для підготовки електриків

Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018 

min
max

Сьогодні, 22 грудня, у Бориславському професійному ліцеї відкрили сучасний навчально-практичний центр електротехнічного спрямування.

Відтепер студенти, які здобувають фах «електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», навчатимуться у новій сучасній майстерні з професійним обладнанням.

У майбутньому спільно з Бориславським центром зайнятості тут також планують організувати навчання та перенавчання дорослого населення регіону.

На технічне забезпечення навчально-практичного центру витратили 630 тис грн, а на капітальний ремонт та на роботи з енергозбереження з обласного бюджету виділили 1,445 млн грн.

Участь у відкритті центру взяв начальник відділу професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОДА Михайло Мураль.

«Відкриття такого центру – це тільки початок роботи. Початок того, над чим тепер прийдеться працювати кожного дня. Ми відкриваємо такі центри не для того, щоб просто відкрити і поставити галочку, що таке у нас є. Ні. Цей центр має стати майданчиком безперервного навчання учнів та перенавчання інших майстрів», - наголосив під час виступу Михайло Мураль.

Також під час відкриття центру за сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти та високий професіоналізм у підготовці матеріально-технічної бази кращим майстрам Бориславського професійного ліцею вручили грамоти від департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Немає коментарів

Схожі статті:

У Сокалі відкрили Навчально-практичний центр харчових технологій У Сокалі відкрили Навчально-практичний центр харчових технологій Опубліковано: Четвер, 27 грудня 2018 Сьогодні, 27 грудня, відкрили навчально-практичний центр харчових технологій на базі Сокальського професійного ліцею. Центр обладнаний устаткуванням для навчання та виробництва хлібо-булочних та кондитерських виробів: електричними плитами, робочими столами, холодильниками, паро-конвекційною піччю, приладами...

Переглядів: 725 Коментарів: 0

Профтехосвіта

На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018 Сьогодні, 22 грудня, на базі Дрогобицького вищого професійного училища № 19 відкрили навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр. Центр створили з метою впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, удосконалення навичок...

Переглядів: 525 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook