Період публікації:

від

до

Категорія:

МОН пропонує для громадського обговорення проект Положення про спеціалізований заклад позашкільної освіти наукового профілю

Опубліковано: Середа, 26 грудня 2018 

min
max

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Положення про спеціалізований заклад позашкільної освіти наукового профілю, що визначає порядок організації діяльності спеціалізованих закладів позашкільної освіти, які надають освіту наукового спрямування.

Проект сприятиме розвитку дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти, залученню дітей та молоді до науково-дослідницької, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької, пошукової діяльності в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва.

Проектом Положення передбачено нові підходи до визначення організаційно-правових засад діяльності спеціалізованого закладу позашкільної освіти наукового профілю:

  • виокремлені права та обов'язки закладу;
  • розширено сфери діяльності, зокрема запроваджено пропедевтичний, науково-просвітницький, міжнародний та інші напрями;
  • удосконалено систему структурних підрозділів за науковими напрямами;
  • упорядковано координацію діяльності спеціалізованих закладів різних рівнів підпорядкування;
  • визначено порядок роботи колегіальних органів управління закладом відповідно до напрямів діяльності.

Очікується, що реалізація Положення матиме позитивний вплив на забезпечення доступу дітей і молоді до якісної освіти наукового спрямування, а також створення умов щодо впровадження дослідно-орієнтованого навчання в закладах освіти.

Проект Положення розроблено відділом позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН спільно з Національним центром «Мала академія наук України». Документ підготовлено на виконання пункту 5 статті 21 Закону України «Про освіту».

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 8 січня 2019 року у письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, каб. 115, пр-т Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: a_serednytska@mon.gov.ua.

Немає коментарів

Схожі статті:

МОН пропонує для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» МОН пропонує для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» Опубліковано: П`ятниця, 11 січня 2019 МОН підготувало проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту», який має на меті удосконалити правове регулювання освітнього процесу в системі позашкільної освіти, а також створити умови рівного доступу до позашкільної освіти в регіонах. Очікується, що реалізація...

Переглядів: 806 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Проект Порядку організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти винесено на громадське обговорення Проект Порядку організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти винесено на громадське обговорення Опубліковано: Четвер, 06 вересня 2018 МОН пропонує до громадського обговорення проект Порядку організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти, який має на меті правове урегулювання організації освітнього процесу в системі позашкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Порядком передбачено вимоги до організації...

Переглядів: 857 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook