Період публікації:

від

до

Категорія:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму

Опубліковано: П`ятниця, 02 листопада 2018 

min
max

В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує відвідати наступні заходи:

 • 19 жовтня – 10 листопада – вернісаж-виставка Ольги Петрової «Інші береги».
 • 23 жовтня – 21 листопада – Це моя дорога. Борис Рудий. Скульптура.

В історичному музейному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького по вул. Драгоманова, 42:

 • 26 жовтня – 10 грудня – відкриття виставки малярства Богдана Сойки.
 • 5 листопада – в межах проекту «Музейна педагогіка» – музейний урок «Мистецька математика» (за матеріалами абстратно-геометричних творів експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
 • 6 листопада – в межах проекту «Музейна педагогіка» – музейний урок з української мови «Загублені частини мови» (за матеріалами творів експозиції «Українське мистецтво ХХ ст.»).
 • 7 листопада – майстер-клас зі створення композиції в техніці суха голка (в межах проекту «Музейна школа естампа»).
 • 8 листопада – в межах проекту «Відкритий музей/Арсенал Ідей Україна» – друга зустріч батьківського клубу «Кому вперед», створеного для осіб, які мають дітей або родичів з важкими вадами зору за співпраці з Оксаною Потимко, головою Львівського УТОС, Ресурсним центром освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Фонду родини Нечитайло.
 • 10 листопада о 15:00 год. – тематична лекція «Збірка кириличних рукописів Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького».
 • 11 листопада – дитячий проект «День народження в музеї» (музейний квест) та майстер-клас із живопису на склі.

на базі Художньо-меморіального музею О. Кульчицької:

 • 4 жовтня 2018 – 20 січня 2019 – виставка «Українське народна вишивка із збірки Олени та Ольги Кульчицьких» (за матеріалами фондового зібрання НМЛ ім. А. Шептицького).

на базі Художньо-меморіального музею О. Новаківського:

 • 11 листопада о 16:00 год. – у рамках програми «Музичні вечори у творчій майстерні Олекси Новаківського» – вечір пам’яті Адама Солтиса (1890-1968), який приурочений до 50-річчя від дня смерті визначного композитора, диригента, педагога і музично-громадського діяча.

Немає коментарів

Схожі статті:

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: П`ятниця, 18 січня 2019 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує у січні 2019 року відвідати наступні заходи: 18 грудня – 24 лютого – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш». «З мандрів», «Постаті» (до 150-річчя від дня народження художника). В рамках...

Переглядів: 92 Коментарів: 0

Виховання

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує на мистецьку програму Опубліковано: Субота, 29 грудня 2018 В рамках низки науково-освітніх проектів Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького пропонує у січні 2019 року відвідати наступні заходи: 18.12.2018 – 24.02.2019 – мистецький проект «Відомий і невідомий Труш» (до 150-річчя від дня народження художника). Виставковий проект у трьох...

Переглядів: 2252 Коментарів: 0

Виховання
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook