Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області

Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 

min
max

11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української мови та літератури в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 49 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти; доцент кафедри української мови імені професора Івана Ковалика Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидата філологічних наук Пілецький Володимир; методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць Мирослава.

    Мета семінару – формування предметних і ключових компетентностей на уроках української мови та літератури.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

 Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української мови та літератури.
Викладання української мови та літератури на І курсі за новими програмами.
Порівняльний аналіз результатів перевірних контрольних робіт із державною підсумковою атестацією з  української мови.

(Доповідач – Тимоць Мирослава, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

2. Проект нової редакції Українського правопису.

(Коментар   Пілецького Володимира, доцента кафедри української мови імені професора Івана Ковалика Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидата філологічних наук).

У ході семінару викладачі мали змогу взяти участь в обговоренні проекту нової редакції Українського правопису.

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

         На завершення семінару відбулась творча зустріч із письменником, заслуженим працівником культури України, кандидатом хімічних наук, професором Романом Гораком.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Створення освітньо-промислового кластеру за галузевим спрямуванням «Будівництво» у 2018-2021 рр. Створення освітньо-промислового кластеру за галузевим спрямуванням «Будівництво» у 2018-2021 рр. Опубліковано: Четвер, 30 серпня 2018 29 серпня 2018 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулося спільне засідання представників навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного напрямку  та роботодавців. У засіданні взяли участь 16 представників навчальних закладів Львівщини, що здійснюють освітню діяльність...

Переглядів: 127 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook