Період публікації:

від

до

Категорія:

Впровадження інтерактивних технологій у закладах освіти: на Львівщині завершився Літній інститут (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 13 липня 2018 

min
max

Впродовж двох тижнів липня у Львові працював Літній інститут – 2018 з метою впровадження інтерактивних технологій для інтегрованого навчання у закладах освіти.

У межах заходу 7 канадських партнерів з Інституту Професійного Розвитку Вчителів поділилися новими методиками та підходами до стилів навчання учнів. До роботи також долучились викладачі Львівського обласного інституту післядипломної освіти та методисти Науково-методичного центру освіти Львова.

Команди з 33 шкіл Львівської та 2 шкіл Донецької областей, до складу яких входили директор, заступники директора з початкової освіти, з виховної роботи, учителі англійської мови, української мови, природничих дисциплін, психолог, мали можливість отримати нові знання та досвід.

Учасників Літнього інституту привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка та нагородив освітян подяками облдержадміністрації.

«Сьогодні ми маємо сильну українську армію, але друга важлива річ – це нова школа. Дивлячись на вас, можна бути спокійними за завтрашній день. Ми вдячні також канадійським партнерам за підтримку і досвід, яким ви ділитесь тут, на Львівщині», - зазначив Олег Синютка.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій зачитала привітання від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і вручила педагогам грамоти Міністерства.

Освітяни мали змогу набути нових знань, поділитися досвідом, напрацювати план розвитку своїх закладів освіти. На завершення навчального циклу команди шкіл представляли свої результати напрацювань в контексті отриманих нових знань та навичок.

Довідково:

Літній інститут започатковано при Інституті професійного розвитку вчителів, який було створено при Світовій координаційній виховно-освітній раді (СКВОР) Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з головою Оксаною Винницькою-Юсипович у 1992 році для поширення серед освітян України сучасних методик навчання і демократичних засад керівництва педагогічними колективами, вироблення умінь працювати в період змін та для вироблення навичок самоосвіти і постійного самовдосконалення.

Немає коментарів

Схожі статті:

«Концепція Літнього інституту 2018 полягає у командній роботі», - Надія Луців (фото) «Концепція Літнього інституту 2018 полягає у командній роботі», - Надія Луців (фото) Опубліковано: П`ятниця, 13 липня 2018 Уже другий тиждень 7 вчителів-тренерів з м. Торонто (Канада) перебувають у Львові на волонтерських засадах і проводять навчання для українських директорів шкіл та вчителів. Організаторами Літнього інституту 2018 виступають Світовий конгрес українців (СКУ), Департамент освіти і науки Львівської обласної...

Переглядів: 990 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

17,5 тис. учителів англійської мови, що братимуть 1 клас у 2018-му, пройдуть підвищення кваліфікації за допомоги Британської Ради та Кембриджського університету 17,5 тис. учителів англійської мови, що братимуть 1 клас у 2018-му, пройдуть підвищення кваліфікації за допомоги Британської Ради та Кембриджського університету Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 17 тис. 524 учителя англійської мови, що навчатимуть першокласників у 2018 році, пройдуть обов’язкове підвищення кваліфікації за методикою змішаного навчання – частина курсу буде дистанційною, а частина – очною. Про це йшлося під час наради з методистами обласних Інститутів післядипломної педагогічної...

Переглядів: 623 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook